Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    No powodzenia - 5 zbiorów .Nie po to bawię się w Farmerkę żeby tyrać od rana do nocy.Co to, to nie. W realu mam tylko kwiaty,które nie wymagają zbytniej pielęgnacji ponieważ nie lubią aby im przeszkadzać i bardzo ładnie rosną.;):pxD
     
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Eventy lubię, więc i ten zrobię :)Ktoś musi xD
    Powodzenia tym co zrobią i słodkiego lenistwa hamaczkującym :p;):)
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To ja mam inny pomysł.:p
    Proponuję aby było kilka eventów jednocześnie - taki market eventowy - i wybieramy sobie event, który chcemy robić biorąc pod uwagę zasoby jakie mamy i nagrody jakie chcemy za to otrzymać.
    Tylko obawiam się, że gra tego nie wytrzyma.-.-
    A to, że eventy byłyby co 2-3 tygodnie spowodowałoby, że przestanę grać. Już powtarzająca się często mechanika eventów powoduje, że są nudne, zmiana dekoracji nic nie zmienia w atrakcyjności eventu.
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Obawiam się, że forum również by nie wytrzymało ;)
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pod warunkiem, że masz dostęp do gry 24/24.
    Odejmij 8h snu (jeden zbiór), godziny pracy 8h (kolejny zbiór).
    Zostaje do dyspozycji 8h - dwa zbiory.
    4 dni - 16 zbiorów.
    Brakuje 12 zbiorów które zostają na dni wolne.
    Zbierzesz po 6 razy?
    6 x 3:15 = 19:30
    Zostaje 4,5 h snu w dni wolne od pracy.
    xD:cry:xD
    Spróbuj go tak zrobić na pieszo.:p;)
     
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja także tyle gram z roczną przerwą.Nie mam tak jak i Ty wypasionej Farmy ponieważ służy mi do zabawy a nie do wyścigu.Lubię kończyć szybko eventy więc kiedy mam zasoby SN, Zośki i dyniowych to robię albo tyle ile dam radę.Kupuję Premium bo kiedyś zaczęłam i tak zostało.Kupony na kombajn mam to korzystam,czasem kupię zagrody i drzewa.Odkąd w pakietach są tylko gwarantowane nagrody także z tego zrezygnowałam.To,że nie ma się wszystkiego to nie nieudolność ,każdy gra na miarę swoich możliwości i to powinno cieszyć,że Farma się rozwija.Ja nigdzie się nie spieszę.Powolutku i do celu.:)
     
  7. incasent

    incasent Ambasador forum

    No przecież napisałem: - "Jak wyliczył Ryś" 8);)

     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle że zakładałem dostęp 24/24.
    Następny siewny przeliczę odejmując czas snu i pracy, uwzględnię dni wolne.
    Ile odejmować na sen i pracę?
    8h + 8h?

    Dolary przeciw orzechom, że wtedy żaden siewny nie jest do zrobienia na pieszo (tylko CMJ, woda + nawóz).
     
  9. incasent

    incasent Ambasador forum

    Rysiu, to nie złośliwość, broń Boże.
    Naprawdę jestem wdzięczny za wszystkie Twoje rozpiski i bardzo chętnie z nich korzystam.
    Po prostu pisząc komentarz podparłem się Twoimi wnioskami sam ich nie sprawdzając.. mea culpa.
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No wiesz jestem poważną kobietą w poważnym wieku i wiele rzeczy traktuję poważnie -może nazbyt- nie wiem.
    Ta gra kiedyś mnie cieszyła bo coś ode mnie zależało, miałam dużo frajdy jak udało mi się coś osiągnąć. Teraz po wprowadzeniu
    wszędobylskiej losowości przestała mnie cieszyć. Nic tak właściwie ode mnie nie zależy tylko od kaprysu BP czym też
    zechce mnie "obdarować". Przy moim szczęściu to "prędzej mi w drewnianym kościele cegła na głowę spadnie" niż coś ciekawego z tej losowości dostanę. Dość mam tańczących z liśćmi,genialnych wielozadaniowców i temu podobnych "nagród".

    Nie robię tego eventu jak i kilku poprzednich. Szkoda czasu i nerwów - ta gra "zabija" radość z niej.
    a zaczyna być frustrująca. Tak że hamaczek do odwołania.
    Tym co zamierzają robić powodzenia a pozostałym dobrego odpoczynku życzę.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2024
  11. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    To ja jeszcze poproszę Cię o przeliczenie ile kosztowałoby kupienie eventu.Praca potrzebna grając w Farmę ,zastrzyk gotówki chętnie widziany.Koszyki już nawet po 133 lub drożej nie pamiętam bo nie kupuję.Sen potrzebny bo człowiek się regeneruje.Ile to mogłoby kosztować aby mieć to co się chce?;)
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kto zbiera w punkt itemy moze miec po evencie niezla zagwozdke...5 pd x poziom wiecej przy czasie o 5 h dluzszym
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ja też już nie jestem nastolatkiem, ba, nawet moje dzieciaki już nie są nastolatkami, ale to właśnie dzięki temu poważnie traktuję to co powagi wymaga, a jako rozrywkę to, czym jest choćby ta gra.
    W grze są błędy, czasem muli, ale po kilku dniach znużenia, czy nawet zirytowania, wracam sobie na łąki i dalej się bawię :)
    A jak mnie coś znuży, to przestaję, jak choćby dolina szarotek...
    -----
    Losowość to "wredna małpa" i nieraz dała mi popalić, ale jednak mimo wszystko wciąż wiele zależy od nas samych. Nie wszystkie nagrody są losowe, a niektóre te gwarantowane wpływają na jakość i łatwość gry na dalszym etapie. Nie wszystko trzeba robić, można wybrać :)
    -----
    Ale nie mnie osądzać i dawać rady. Każdy gra i robi w/g uznania :)
    Pozdrawiam serdecznie :)

    Edytowałam i zamieniła wygwiazdkowane słowo na dopuszczalne na Forum.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 lutego 2024
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak całkiem całkiem, tylko za koszyki?
    Za 64 PLN jest wielokrotny koszyk z 500 szt badyla, potrzeba ponad 34.000
    Jakieś 66 powyższe koszyki + największy koszyk 1.100 szt badyla - sporo ponad 4.000 PLN.
    Oczywiście zostanie z tego sporo::p
    66.000 SN
    7.260 SNZ
    6.600 SP

    Taniej chyba wyjdzie kończyć zadania za FL (o ile się da).
    Nie będę robić, to nie sprawdzę.:(
    A to nie kumam.
    Masz na myśli coś lepszego o 5 PD x lvl od kwiecistych, rosnące 5h dłużej?
    Tzn 150 PD x lvl/26h?
    No, to wtedy nie bardzo.
    Jakby czas zrobili powiedzmy 27:15, to już by wyglądało inaczej.
    xD:cry:xD
     
  15. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    O kurczaki a ja chciałam po taniości jakieś 100PLN i kupuję sobie wybrany event.Powinni spróbować czy opłacałoby się im sprzedawać eventy czy koszyki i dopalacze.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mowisz i masz....
    [​IMG]
     
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    itemy bardzo zacne
    "złodzieje ciasteczek" (2 pola) - tyle samo co oprysk+ !!
    dwa pozostałe prawie kwieciste i parasolka !!

    gdyby nie ten czas!!!!.....

    teoretycznie + 2 godz. poślizgu
    praktycznie....2,5h do 5h

    no i wypadajki na Baha...
    nawet jeśli "dopalę" zasiewy na farmie, to i tak trzeba czekać na wypadajki z Baha
    kiepsko

    835 GT żeby kupić piccolo i oba małe itemy w sklepiku - tego najlepszego nie kupisz

    4 sceny wystarczą

    dla "kwiecistych" ogrodników i kolekcjonerów parasolek itemy bezwartościowe
    nie należę ani do jednych ani do drugich, więc pomyślę
    na razie na "nie"

     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2024
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Faktycznie.
    Lukałem tylko na pnącze, na itemy już nie.:oops:
    Ale dla jednego itemu nie będę się spinał.
    Itemy zbieram raz dziennie (dlatego tak powoli wbijam poziomy, mimo calutkiej farmy w kwiecistych i wyspy w małpach:p;)), więc z pnączem skracającym czas 10%, to by mi pasowało - 23:24.
    Tylko że wtedy odpadnie mi robienie ewentów bez strat PD.
    Kwieciste mogę skrócić do 18h i mam 6h dziennie na ewent.
    Wątpliwe czy mi się taka podmiana opłaci.
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie jest czasowo jeszcze gorzej z zbiorami...z racji pracy w takim a nie innym systemie zmianowym co kilka dni zbiory mam opoznione;)
    kwestia eventow..itemy do paska i staram sie zrobic dany event w miare szybko
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Większość eventów robię, ale nad tym się zastanawiam. Nie ma nic dla mnie ciekawego, poza oczywiście Piccolo.
    Chyba zrobię na spontana: jak wyskoczy z któregoś z moich picco coś fajnego to będę robić ten event, a ja nie to nie tykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.