Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ostatni szaszłyk ze słodkości zaczęty :) ale niewiem po co :p
    Pnącze wisi, w sklepie kupiłam wszystkie nawozy, SN, SP, Zośkę, kupon na kombajn i Piccolo.

    Skrzynki mnie nie interesują, mam ich bardzo dużo w stodole, przybywa ich z pnącza i z itemów,
    ze zbiorów też lecą narzędzia.

    Zostanie mi 490 talarów, szkoda, że nie przejdą na jakiś następny event -.-
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kup sobie item/itemy, według mnie dają jednak dość sporo PD/TPD a jak ma się wybór pomiędzy nimi a skrzynkami, to chyba jest oczywisty:D Ja takiego wyboru nie miałem, bo zrobiłem wszystkie posągi, ale Ty masz;)
     
    hiacynta, Ciasteczkowa♥ oraz Inka.99 lubią to.
  3. Inka.99

    Inka.99 Czeladnik forum

    Uparłam się na Picollo - super nawóz, śmigła wypaprałam prawie do zera :( a dostałam kumpla :cry:
     
  4. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Tydzień sadzenia miodowych kwiatów i co?
    Miałam zostać bez pnącza?
    1000 SN, 1000 SN Zosi i jest!
    Wisi.
    7 i pół zrobione. Kto przeliczał te roślinki?
    Wylotki tym razem zostały.
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podobno co nagle, to po diablexD:cry:xD A tak serio, to bardzo współczuję:(
     
    hiacynta i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  6. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Jak zwykle rzutem na taśmę udało się zdobyć pnącze :) Chociaż było ciężko, bo zapomniałam sadzić roślinkę na Bahamie i uzupełniałam braki w zwierzakach xD
    Ostatnich zadań nie robiłam, bo zabrakło roślinki, a to co chciałam, to udało się ze sklepiku wykupić. Zabrakło żetonów na 2 pakiety SP, więc jestem zadowolona. Gałązka uruchomiona, dodatkowe itemy siedzą w pasku :)
     
  7. czarek.02.03.2000

    czarek.02.03.2000 Forumowy żółtodziób

    Czy jest jakiś powód dlaczego nic nie wypada teraz z pół? +/- 700 pól zebranych i zero syropu czy nawet narzędzi i jestem w.. szopie z wykonaniem zadania eventowego przez to.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A dlaczego w pasku? W takim ozdobnym na przykład lepiej się sprawdzą:D
     
    Ciasteczkowa♥ i hiacynta lubią to.
  9. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event udało się skończyć pomimo nieustających problemów z grą. Nie było mowy, żeby o tym napisać podczas eventu :(
     
    Ciasteczkowa♥ lubi to.
  10. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    Piccolo odblokowane i tym razem dostałam wieczne poszukiwanie skarbów, zabawa w wodzie i dyniow prezent :inlove: mój czwarty, przyda się do wielkich łowów! Było warto robić event do końca!
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.