Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Angel

    Angel Komisarz forum

    Ano widzisz, nawet o czymś takim nie pomyślałam, bo w trakcie mojej 9-cioletniej przerwy w grze pewnie były takie pnącza do zdobycia.;)
    Ja zbieram itemy tylko raz dziennie, niczym niestety nie mogąc ich skrócić.:oops:
    Skrócenie zbioru itemu do sensownej jednej doby zmienia już całkowicie jego wartość.:)
    Dziękuję za wyjaśnienie. ;)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Są takie:
    Może masz Wielkanoc 2015, ale to ciut za mało.
    26h skraca do 24,7h.
    Żeby chociaż jeszcze ten poncz, to by było 23,92 - na styk.
    Może kiedyś jeszcze jakiś skracacz itemów dadzą.

    Dajcie runę skracającą pnącza chociaż o kwadrans!!
    Wtedy elegancko bez poślizgów zbierałoby się te wszystkie 24/48/72h.
     
  3. Angel

    Angel Komisarz forum

    Dzięki Ryś za info.;) Niestety ostatnia moja Wielkanoc jest z 2012, chociaż fajnie, że ją mam, może kiedyś się przyda. ;)
    W 2014 przestałam grać, a i już wcześniej sporo eventów odpuszczałam.:oops:
    Również mam nadzieję, że kiedyś jakiś skracacz BP jeszcze nam da szansę zdobyć. :D

    No przydałoby się takie pnącze teraz na ten item, albo coś z rzemiosła warto by wprowadzić do skracania czasu "dojrzewania" itemów - najlepiej w srebrny slot:music:

    W temacie - pnącze już wisi, teraz tylko ostatnia scena i reszta zakupów w sklepiku.xD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2024
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie za to ostatni item przed pnączem:D


    EDIT z 23.25: Rano kolejny badyl do cuksów. Jeszcze 11 i zostanie sam badyl z syropami:D
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2024
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Robię 12 szaszłyk ze słodyczy. Do pnącza potrzebuję jeszcze 750 syropów i 12 cukierków. -.-
    Na ostatnie słodkości (jak starczy czasu) 4300 eventówki i 360 syropów :(
    Zobaczymy jak polecą syropy z nocnego zasiewu.
     
  6. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Trzynasty posąg za mną, jeszcze 6 cukierków czyli dwa zbiory badyla. Potem już tylko badyl i syropy. Na szczęście po 23:00 kolejny zbiór hortensji, może się uda po zwiększeniu ilości tego długiego zielska.

    7 scena - brak 360 syropów.
    8 scena - brak 360 syropów.
    Mam 389, więc brakuje też 389 - cóż za zbieg okolicznościxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2024
  8. gerda7

    gerda7 Czeladnik forum

    Ja także zaraportuję moje postępy . Obecnie jestem na scenie 6 posąg 12 ( 2 - dosłownie dwie sztuki ewentówki mi brakło na szóstego cukierka i przejście do sceny 7 ) Pozostało mi 36 h na wysianie rośliny dla 16 cukierków, czyli ok 6400 szt. oraz zgromadzenie 230 syropów . Trzymajcie kciuki by mi się udało :p
    Jeśli mi się uda to będę miała pnącze i stały, choć wolniutko płynący strumyczek gwiazdek .
    I jeszcze dwie skrzynki farmerskiego dobra :D
    Ciężko jest zrobić ten ewent nie mając żadnych bonusów, biletów na koło, ani innych zasobów. SN ledwo garstka u mnie, podobnie i śmigiełek, ale troszkę pomogły przy zwiększeniu zbiorów . I wytrwale ganiam z pucharami z łąki na łąkę, by więcej syropów nałapać.
    Trochę za późno o tych pucharach pomyślałam i dopiero w sobotę ulepszyłam : roślinny na 12% , a zwierzęcy ledwie na 9% bo nie mam zwierzaków o większej ,,stodołowej,, wartości ( a tych trzycyfrowych jednak szkoda do tej misji wrzucać) . Po skończeniu ewentu wrócę do handlu rzeżuchą i może te puchary uda się ulepszyć na maksa :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2024
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    ostatni zasiew i koniec całości.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To akurat fakt8) U mnie już poszedł bonus na uprawy 100% ostatni z paska i bonus Lo_O


    EDIT: Ostatnie 2 posągi przede mną:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2024
  11. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Przekombinowali z ilością roślin eventowych.
    Dopiero zaczynam cukierki.
    Chyba pnącza tym razem nie będzie.:(
    Szkoda.
     
  12. Angel

    Angel Komisarz forum

    Za godzinę byłby ostatni zbiór, ale zabraknie 150 roślin-.-, więc jeszcze jeden zasiew...8) No, ale luz, dziś będzie koniec, bez SN i bonusów z paska, tylko CMJ.xD Tylko, trzeba przyznać w miarę te zbiory pilnowałam.:p
     
  13. Inka.99

    Inka.99 Czeladnik forum

    to zbieraj jeszcze gwiazdki bo żeby je wsadzić na drzewo by działały na całą farmę to trzeba odblokować runę na drzewie mądrości.
    a w temacie do pnącza może dojdę ale te syropy ciężko nazbierać - moje puchary w pasku :p
     
  14. gerda7

    gerda7 Czeladnik forum

    `Do wsadzenia je na Dęba to nawet z tym gwiazdkowym pnączem (moim pierwszym zresztą ) jeszcze sporo zejdzie , bo z tego co obliczyłam potrzebne mi 537 gwiazdek by tą runę odblokować. No chyba że nagromadzę SP , potem przy okazji promocyjnej ceny w oazie nakoloruję zwierzaków, szczególnie tych ,,wyżejgwiazdkowych,, (co dają odpowiednio 2, 4 i 6 za zadania, a nie 1, 2 i 3 jak np. kury czy króliki) i wtedy migusiem się do tej runy wdrapię 8) Lecz nim ten dzień nadejdzie, trzeba mi puchary ,,na baranach,,xD:cry:xD z łąki na łąkę nosić i cieszyć się z efektu , bo już tylko 25 soczków mi brakuje do wymaganych 720 na scenę 7. Aż sama nie wierzyłam, że zdołam tyle tych soków nazbierać .
    Papierki zresztą też już w komplecie, no ale i tam z pucharami latałam ( choć nawet nie wiem czy i na wyspie zwiększają wypadalność ):p Możliwe też, że i trzymanie kciuków przez jakichś przychylnych Farmerów pomogło, tak więc
    jeśli ktoś te kciuki za mnie trzymał, to Dziękuję :)
     
  15. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Uff pnącze mam i ja :inlove::D teraz jeszcze tylko 123 syropy na pełne ukończenie eventu :D dzika i główna w białych liliach (potrzebne do misji w spółdzielni :p), więc przy porannym zbiorze może się uda dopiąć wszystko
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    W końcu pnącze wisi xD
    Posiałam eventówkę na farmie i łące z wodą i qpą (SN i Zośki brak) na 2 ostatnie szaszłyki słodkości potrzeba 4300 eventówki i 360 syropów.
    Zobaczymy jak będzie, nawet jak nie zrobię wszystkiego, to zawsze jakieś dobra wlecą :p
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie jeszcze lepiej, bo zabraknie pół zbioru, w sensie zbioru z jednej łąki zamiast dwóch (brakuje jedyne 81 badyli, to chyba rekord jak do tej pory i pewnie tak zostanie)xD:cry:xD I jedyne 25 syropów. Na Dzikiej stawy z rybami a na Leśnej hortensja, będzie już na kolejny event:p


    EDIT: Rano nareszcie będzie po evencie:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2024
  18. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Współczuję nowym graczom. Staram się, walczę, latam Zośką, sypię SN i jakoś daleko jeszcze do pnącza.
    Przekombinowali, ale w sklepie kupiłam to, co chciałam. Ostatniego (8) zadania na pewno nie dam rady zrobić.
    Ale czy będzie pnącze??
     
  19. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Na pewno dla nowych graczy taki ewent to duże wyzwanie...ja gram prawie od początku pojawienia się gry i nie jest czasami łatwo. Z reguły nie wydaję na grę realnej kasy, choć zdarzają się wyjątki/;)/ to czasami dopiero podpowiedzi kolegów /koleżanek na forum pozwalają ukończyć lub nie;)dany ewent.Powodzenia i cierpliwości dla jeszcze grających a tym którzy już ewent ukończyli ...gratulacjexD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event nareszcie wymęczony:sleepy::D:sleepy: Ze sklepiku wykupione itemy i prawie wszystko z zakładki "Inne", bo Piccolo, cały SN, cały SNZ, cały TNZ, cała SP, wszystkie ekskluzywne perfumy, wszystkie imprezowe wejściówki, wszystkie kupony na kombajn. Problem był tylko z wyborem rozmiaru skrzynek z narzędziami, ale to mogę BP wybaczyć, bo i tak dość łatwo je zdobyć albo same narzędzia. Zdecydowałem się na 3 XL i 1 XXL - tym razem postawiłem na ilość i najbardziej optymalny według mnie układ.

    Zostało 121 miodowych kwiatów i 27 syropów owocowych, więc prawie, że na styk. Co prawda sam nie zbierałem ostatniego zbioru hortensji z Leśnej, aby mieć na kolejny event, ale i tak kiepsko leciały. Za to papierki od cukierka jak szalone, bo zostały mi jeszcze 232 sztuki a jakbym zebrał więcej karnegii, to byłoby jeszcze więcejxD:cry:xD

    U mnie mrówki są niebieskie i żonglują tą galaretką czy co to tam jest i gwiazdką, więc to chyba zależy od ostatniego ukończonego posągu a którymi elementami, to od losowościxD:cry:xD


    EDIT: Teoria obalona. Po jednokrotnym albo parokrotnym wyjściu zmieniły kolor:p Nawet na fioletowyo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lutego 2024
    hiacynta i hapsak89 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.