Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jeszcze walczę brakuje soczków ale jutro dam radę;) a z Piccolo wyskoczyło Drzewko FlorenowexDxDxDxDxD moje drugie
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też walczę, z badylem również. Za to na targu jak chcę kupić owoce niesplika, to się zawiesza pasek na 100% i owieczki jeżdżą na taczcexD8)-.-

    EDIT: Papierków już 300 ponad stan, kolejna karnegia poczeka do kolejnego wyspowego eventu.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2024
  3. Angel

    Angel Komisarz forum

    Ze sklepiku wykupione itemy :) i piccolo, z którego wyskoczył Genialny Wielozadaniowiec, no tak średnio mnie on cieszy, ale cóż...losowość...:sleepy: Gratuluje florenowych drzewek. ;) Do pnącza dwie sceny, w sumie 12 118 badyla, więc jeszcze chwilę pobawię się z eventem.:)
     
  4. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Itemy potrzebne do pnącza są za zdobyte ilości gier..więc nie ma potrzeby kupować

    Post edytowałam i oddzieliłam Twój wpis od cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 lutego 2024
  5. Angel

    Angel Komisarz forum

    Tak, wiem, ale chciałam drugi komplet. :) Wieża z cukierków lepsza od "nieumarłego" więc się przyda, a "zwycięzca" pójdzie do paska. ;) W sklepiku na zakupy tego co chcę jeszcze coś wpadnie z ostatnich dwóch scen. :music:
     
  6. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Ukończone 8/8 ...xD sklepik wyczyszczony
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    dzisiaj koło zwariowało 4 kręcenia i taki wynik :inlove: 8/8 ze śnieżki na dwóch polach 369 butelek:)
    [​IMG]
     
  8. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Brawo !!!jak idzie to od razu kumulacja;)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bo to Maks po jednej z tych operacji plastycznych, jakim lubią się poddawać celebryci i po których wyglądają jak kosmicixD
    Skończyłam i ja:)
    upload_2024-2-26_7-35-53.png

    To znaczy sianie i zbieranie wypadajek na Farmie skończyłam w sobotę rano, ale brakowało papierków. Mój zdrowy rozsądek kiwał z politowaniem głową, gdy obficie lałam super nawóz w takim w sumie dość przeciętnym evencie, ale co tamxD
    Nie wiem co dostałam z eventowego piccolo, bo miałam w pasku 2 szt. W każdym razie z jednego wyrosło wieczne poszukiwanie skarbów a z drugiego kwieciste melodie. Całkiem nieźle, bo piccolo coś mnie ostatnio nie rozpieszczały...:)
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moja farma lepiej go wykorzysta;)
     
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jednak kupiłem itemy i wystawiłem ..no i jest nieźle "Zwycięzca zjada..." daje prawie 3ml/pkt a "Wieża..." 1.3ml/pkt na mojej farmiexD
     
  12. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Gratulacje :inlove: Ja dostałam kijkiem :cry:
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sieję dalej badyla. Jeden bonus poszedł, drugiego chyba też będę musiał użyć mimo, że jestem na etapie takim, że do 6 sceny brakuje mi jeszcze 10 cukierków. Za to aż 1130 syropów i ciekawe skąd ja je wytrzasnę:cry: Nawet do 14 posągu aż 770:cry:
     
  14. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    Miałam ostatecznie robić tylko do piccolo, ale że skrzyneczka dała wieczne pooszukiwanie skarbów, więc szału, to sieje dalej :sleepy: zostały mi jeszcze dwie sceny do pnącza i mam nadzieję, że uda mi się uzbierać jeszcze ponad 400 syropów, ale z pizzerią i ławicą za eventówke leci ich ok. 70 na łakę :inlove:
     
  15. Angel

    Angel Komisarz forum

    To podziel się z takimi laikami jak ja, jak go lepiej wykorzystać, żeby się jednak nie kisił w pasku, no bo pd to co 2 dni, więc średnio...;):p

    Trzymam kciuki, żeby się udało. Do końca jeszcze 56 godzin w tym momencie, mam nadzieję, że dasz radę skończyć.:)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję, na razie kończę 11 posąg, ale miłorzębu jest tylko jedna oferta a akurat na niej mi się zawiesza paseko_O A przynajmniej niemiłosiernie muli. Za to łasic ani jednej, więc dobrze, że jeszcze tych cuksów tam nie oddałem.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2024
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    tajne przez poufne....
    8)8)

    też bym chciał wiedzieć
    :music::music:
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    w sklepie wykupiłam prawie wszystko oba dodatkowe itemy na pd super :Dw innych zostały tylko perfumy i skrzynki xl wieża jak u mnie daje trochę ponad 4mln a zwycięzca 9,456 mln :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2024
  19. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Koniec, ze sklepu wykupiłam itemy, SN, SNZ, SP i picolo otrzymałam znowu parasolki. Na kole nie trafił mi się żaden bonus, nie potrzebnie straciłam wejściówki, no cóż szkoda.
    Edit: Czemu u mnie wieża pokazuje tylko 208 104 tys. a zwycięzca 480240 tys.
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Przeciez sa pnacza skracajace czas dojrzewania itemow..spora grupa graczy zbiera itemy dokladnie co do minuty(po skroceniu czasu)....ja z racji dziwnego systemu realnej pracy nie moge wykorzystac tego dobrodziejstwa,wiec zbieram itemy co 24 h..pnacza skroca czas zwyciezcy tak bym mogl i ten item zbierac codziennie...mialem juz kilka zbiorow w porownaniu do melodii mam w przeliczeniu na jedno male pole 300 tys pd wiecej
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.