Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A skąd psujesz , statystycznie to całkiem ładnie podnosisz ewentową roboczą średnią ;)
    zestawiając do statystyk Ciebie i mnie będzie to tak wyglądać (wg matematyki naszego BP)
    0 ( Twoje doby robienia ewentu) + 6 (moje) = 6 (tyle razem będziemy robiły)
    a 6 : 2 = 3
    czyli wyjdzie że po 3 dni każda z nas robiła, a pozostałe 3 na hamaku przesiedziała :music:
    nie wiem jak Tobie, ale mnie to statystycznie bardzo się podoba - 3 dni się bujać w tak wymagającym ewencie xD i bez choćby jednej setki tyle zielska w te 3 dni wysiać - w dodatku nie zarywając nocy .
    Miałam robić tylko do pnącza, ale dla takiej ładnej statystyki to się chętnie poświęcę i machnę cały :pxD:cry:


    Może i nie powinno być - przed nocnym zasiewem ze słonecznika mi 41 wyleciało ( do czego pewnie jaśki znacznie się przyczyniły) - lecz czy u wszystkich będzie tak bezproblemowo, to dopiero pod koniec zabawy się okaże .
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aisha1969 i hiacynta lubią to.
  4. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Jeszcze 5600 zielska i 1300 syropu, papierki w komplecie, i będzie koniec.
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Badyl: 6 284
    Papierek: 1 054 (o 18:00 kolejny zbiór karnegii)
    Syrop: 1 557

    Chyba jednak z syropami nie będzie tak kolorowo a i z badylem może być problem...
     
  6. samotnosclatarnika

    samotnosclatarnika Forum Pro

    Przepraszam.....które z tych wartości do ukończenia są prawdziwe.....Bo czytam tu powyżej jeden gracz pisze że potrzeba tyle a drugi pisze zupełnie coś innego...może Ktoś wie ile potrzeba tak prawdziwie?????????!!!!!!!!
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    samotnosclatarnika najlepiej sobie policzyć samemu, są przecież podane ilości w poradniku: Słodka gorączka.

    A Gracze piszą ile jeszcze zostało im do zebrania albo ile mają na chwilę obecną na stanie.
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie po problemie.:pxD

    [​IMG]

    Ewentówce pomogło koło, 2x100%, kilka dyniowych, SN i SNZ, syropy wyleciały z ewentówki i z czarnej jagody, papierki z karnegii posianej przed ewentem i warzyw z maską tiki i alchemikiem, sianych w czasie ewentu.

    Dobrze, że napisałaś, że to chomik.xD Całkiem do chomika niepodobny.:oops: Trochę dziwny, faktycznie przerażający, szczególnie to jego uzębienie, nie wiem czy to sztuczna szczęka, czy mrówczy strach ma wielkie oczy.xD
     
  9. sabiba15

    sabiba15 Weteran forum

    trzeba przyznać że trochę tak xd
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pięć posągów za mną, szósty za 3h 10min.

    EDIT:
    Papierek: 1 581, więc niedługo koniec zbierania
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2024
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Jak u was gra, działa ...bo u mnie tylko kwiatek się kręci i nic nie pomaga:cry:
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    ja sobie dłubię i dłubię ,problem tylko mam z butelkami ,lecą jak krew z nosa na noc posadzę hortensje i zobaczymy :music:;)
     
  13. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Powiem krótko. Miałem eventu nie robić, ale ja piccolo nie potrafię odpuścić. 10 piramidek już ułożonych. Zakupiłem piccolo a tam...
    Moje 2 drzewko florenowe. Niesamowite :D:inlove::inlove::inlove:.
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    700 butelek do końca z pikolaka święto świateł :inlove:
     
  15. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Dziala sprawnie
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Taki to ma szczęście:D

    EDIT: Mogłoby być 7 posągów na 14, ale musiałbym od nowa rozsiewać badyla a tak to będą dwie pieczenie na jednym ogniu;)
    EDIT 2: Nawet jakbym wysiał badyla, to i tak mam dopiero 569 syropów na około 2000 - jednak tak tragicznie lecą8)o_O W przeciwieństwie do wyspowych papierków.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2024
  17. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Witam u mnie pnącze zdobyte roślina w komplecie brakuje 327 syropów do jutra powinno wylecieć.Walczącym życzę powodzenia.
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie jeszcze 210 butelek brakuje ,śnieżka dojrzewa na polach za 6h zbiór :music:
     
  19. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    No to u mnie koniec. Nawet lepiej leciały wypadajki na Bahamie, musiałam czekać na syropy z Farmy, a nie chciało mi się krokuskiem przyspieszać. Jeszcze tylko zakupy w sklepiku, żebym nie zapomniała zrobić. Życzę powodzenia walczącym.
     
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Skończone tym razem gratki dla kurkowego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.