Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gratuluję odwagi Aniu.:)
    Teraz czekamy na lincz i dokładkę roślin na przyszły event.:p
    Część graczy myśli, że BP nie wie kto i kiedy skończył event i dowiaduje się o tym tylko z forum.
    U mnie będzie koniec za 2 godz. jak zbiorę z Wyspy drzewka podlane TNZ.:)
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Aniu, ja miałam na wyspie rośliny i wcale nie długorosnące. Zbierałam z JC
    Co linczu... nic nie kupować, nie robić szybko ewentow... wisi mi to
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może być David?;):p


    Wy na lincz, ja dalej na ewentualne zmiany w FAQ.8)
    Póki co, u mnie na farmie:
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    E, no bez przesady, nie sądzę, żeby BP podnosiło wymagania tylko dlatego, że na forum ktoś napisze, że zrobił szybciej ewent.
    Każdy gra jak lubi, mamy różne możliwości i różne priorytety.
    Jak zaczynałam grać w połowie 2014 roku, to prawie przez rok nie kończyłam żadnego ewentu, a wpisy na forum tylko mnie mobilizowały, nie miałam do nikogo pretensji, że zrobił szybko ewent, tylko zastanawiałam się co zrobić, żeby też tak móc. I właśnie gracze starsi stażem dzielili się doświadczeniami i pomagali w gromadzeniu wylotek.
    A teraz, nowy, świeżo zarejestrowany gracz, chce od razu mieć wszystko i biadoli, że wylotki słabo lecą, że ma za mało SG, żeby coś kupić, a na GT prosi o najcenniejsze fanty. A gdzie jest powiedziane, że nowi gracze są zmuszani do zakupów, czy że muszą zrobić ewent?
    Ostatnia królowa zmobilizowała mnie do wykorzystania możliwości drzemiących na mojej prawie 10 letniej farmie, podobało mi się, podstawę zrobiłam pierwszego dnia, dużych strat w zasobach nie zauważyłam, to i teraz postanowiłam zaszaleć, co prawda jeszcze nie skończyłam, ale już, już, tuż, tuż. I co? Mam się wstydzić? Mam nie pisać?
    Stan na chwilę obecną:

    [​IMG]

    Taki lincz (Lynch) jak najbardziej, może być.:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2024
  5. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    ....a druga część myśli, że BP czyta eventowe posty i na tej podstawie podejmuje działania na korzyść farmerów!!!!
    patrz: ostatnie zmiany w wymaganiach eventowych

    z dostępnymi farmerskimi dobrodziejstwami i zadziwiającą łaskawością koła event zaliczony dzisiaj rano

    zioło wysiałem w kilka godzin, ale tak się ułożyło i tak wyglądało wczoraj o północy



    [​IMG]

    a miałem robić tylko do piccolo....

     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2024
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To, że BP bierze pod uwagę opinie z wątków eventowych to oczywista oczywistość, po to między innymi te wątki są ale jeśli chodzi o trudność kolejnych eventów to raczej mają tam swoje jakieś statystyki, itd.... i na ich podstawie ustalane są kolejne wymagania ;)

    A event ciągnąłby się niemożebnie bo koło tym razem nie chciało współpracować ale, że nie chce mi się długo z nim bawić i PD ucieka to odpaliłam zachomikowane w pasku bonusy i może jutro będzie koniec. Nie liczę, idę na żywioł bo jakiś niechciej mnie ostatnio dopada:D:p
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ateno jakie biorą pod uwagę statystyki, to możemy się domyślić, że trudność eventów opracowują biorąc pod uwagę, co udostępnili graczom.
    Np. wprowadzając Dolinę Szarotek dostaliśmy Lodowego jelenia i w związku z tym wielu graczom znacznie wzrosła ilość SN, SNZ, to mamy takie eventy, aby te zapasy uszczuplić.
    Następna sprawa - wprowadzono do gry tak wysokie wymagania aby przejść na kolejny poziom, że gracze szybko kończą eventy, aby wystawić te wszystkie ciężko zdobywane kwieciste i parasolki - a szybkie kończenie eventu, wymaga używania bonusów, które gromadzimy do paska.
    Kolejna sprawa to opryskiwacze, coraz więcej ich w grze, no to całkiem zrezygnowano z wypadajek z zagród.
    Można by jeszcze sporo wymieniać, ale podsumowując - to co zdobywamy (dostajemy od BP), to później jesteśmy zmuszeni w ten czy inny sposób oddać.:)
    Ale dokąd nie jesteśmy zmuszani aby wydawać nasze realne pieniądze, to możemy to zaakceptować.:)
    Z Piccolo z obecnego eventu dostałam cylinder - ucieszyłam się, ale zaraz pomyślałam "co BP mi zaoferuje aby te 160 FL oddać".:D
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pewnie i tak jest, to wszystko co zdobywamy w ten czy inny sposób musi być jakoś spożytkowane bo i co nam po tych bonusach w pasku? na gotówkę się tego nie wymieni ani do garnka nie włożymy ;)
    A jasne jest też to, że im więcej mamy możliwości tym większe są później wymagania i to nawet jest logiczne, gorzej jakby było w drugą stronę ;)
     
  9. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Też mi się wydaje, że za każdym dodatkowym bonusem, idą dodatkowe wymagania.
    Ostatnio dostaliśmy babeczkę na wylotki, to teraz mamy wylotki z Bahamy.
    Od wczoraj testuję piekarnię, bo nie byłam w niej od kilku lat, ale wdrapanie się na następny poziom będzie nie lada wyczynem.
    Na razie zrobiłam połowę pierwszego zadania i kilka tysięcy w piekarni, by zdobyć wylotkową babeczkę.
    Muszę znaleźć poradnik do piekarni, bo w tym tempie, to event się skończy, a ja nie przebrnę na 5 poziom piekarni.
    Twarz chomika w tle jest przerażająca. Na kolejnych szczebelkach także jest taka straszna?
    Zmienia się, czy cały czas jest taka sama? Zobaczymy.
     
  10. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    Elu ja nie linczuje nikogo czasam nie jest fer zaczynamy o 14 a o 17 juz niekturzy skonczyli moze odczekac jeszcze kilka godzin bardziej realnie wyglada nie mam do Was seniorow pretensji jest kilka osob ktore mi podpowiadaly i przez 3,5 roku jeszcze nie doszedlem do poziomu 250 a do 235 i sie z tego ciesze mam duzo czasu dopalaczy troche i kilka baobabow a na opryskiwacze nie poluje nia pcham sie szczyty
    pozdrawiam wszystkich graczy moze troszke przesadzilem
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To chyba wskazane w farmerskim fachu.;)
    xD:cry:xD
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie napisałam, że linczujesz, po prostu nie w pełni zgadzam się z Twoją tezą. Myślę, że BP wie kto kiedy skończył ewent wcześniej niż ktokolwiek o tym napisze na forum. I niezależnie od tego czy się napisze czy nie, przecież sporo osób nie udziela się na forum, to w statystykach BP jest wszystko ujęte. Inna sprawa to jakie nastroje panują wśród graczy, czy nam się coś podoba czy nie, tego niewątpliwie BP może dowiedzieć się z forum, a jak zareaguje, czy na korzyść graczy czy wręcz przeciwnie tego nikt nie wie.
     
  13. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    syrop 725szt, papier 801szt

    Gram 2 lata i dla mnie wszystkie pnącza, skrzynki cenne. Nawet nie wiedziałam,że są skrzynki z obornikiem więc tym bardziej pnącze warte zachodu. Nigdy nie wiadomo czy się jakiś "kasztanek" nie trafi. Wieloletni gracze mają różne skarby, które na początku wydawały się bez wartości a teraz są marzeniem.
    W zeszłym evencie pojawił się przepis na babeczkę Pie, pewnie dlatego że wiele osób ( w tym ja) o niego pytało. Może za jakiś czas będzie do zdobycia coś co daje maskę Tiki, na razie jeszcze raz dziękuję za te co dostałam od sąsiadów. I ci co mają jej w stodole miliony będą prychać, a ja będę się sprężać na maksa żeby zdobyć.
    Im dłużej się gra tym więcej się ma i wszystko powszednieje. Ale z drugiej strony, nie wiem czy jest jakaś gra,w której gracze są aktywni przez kilkanaście lat, więc jednak coś ta Farma w sobie ma:)).

    Gratuluję wszystkim co skończyli event, bez zazdrości bo nauczyliście mnie jak to zrobić.
    Aktualnie jestem w stanie zrobić event w jeden dzień, ale zasobów mam ograniczone ilości więc bardzo rozważnie wybieram te do przyspieszenia, tylko te z wyjątkowymi nagrodami (nawozowce:inlove:, ciekawe czemu ich nie ma w atrakcyjnym zakupie drzew, nawet dla mnie nie jest on obecnie w żadnej mierze atrakcyjny).
    Uważam że faktycznie dla bogatych, wieloletnich graczy powinny być oferty premium, nie wiem tylko czy chciałabym je oglądać. Jak coś jest bardzo daleko poza moim zasięgiem (patrz Wzgórze Słoneczników) to bardzo mnie deprymuje. Może więc jakieś misje w spółdzielni dla wyższych poziomów , wieloetapowe, z super nagrodami.

    Jeszcze co do losowości - koszmar, szczególnie że sama szczęścia mam niewiele, więc też jakiś pewniak powinien być. Np otwierasz 10 Piccolo to możesz wybierać jednego pewniaka.

    Pięknego weekendu wszystkim życzę.:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2024
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Taaa BP słyszy i to jak
    odgłos szeleszczących banknotów xD


    Nie skończyłam , nie zaczęłam nie robię
    psuję statystki :pxD

    ***
    większa ilość eventówki to pilna potrzeba posiadania pomocników
     
  15. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Ta ruchoma grafika w tle eventu robi wrażenie :D:p xd
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Cóż... Mamy okazję popatrzeć na chomika Maksa z punktu widzenia biednych mrówek budujących wieże... Trochę taki przerażającyxD
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest legalna wtyczka dostepna na lisku;)..przed wprowadzeniem unity majac ja zainstalowana mozna bylo przesledzic w jakim czasie jej posiadacze konczyli dany event;)
    obecnie jest wglad min w stan gwiazdek,bananow,sg..nie wspomne juz o pd i tpd
    dzieki niej wiem,ze masz 21 targ
    Rysiu ma 5,6 mld sg
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2024
  18. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    Nie ma co za dużo chwalić , ale z wypadalcami nie powinno być żadnego problemu. Ale ciiiiiiiii
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Badyl: 5 072
    Papierek: 1 054
    Syrop: 1 288
     
    Matisiek200, hiacynta oraz tereska1108 lubią to.
  20. MalgoPL2103

    MalgoPL2103 Forumowy żółtodziób

    Hej.Tak zapytam sobie ...
    Jak dostarczyć te miodowe cukierki ? :))
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.