Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  2. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    ja tym razem absolutnie wybieram hamaczek podgonie zlecenia bo tego jest ogrom co przez wieczne eventy odłogiem leży
     
  3. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    578 wypadalców z szarłatu i 541 z iksory, bez Jaśków ale razem +20% z pnączy. Czyli robię 8)
     
  4. CC.Cora

    CC.Cora Forumowy żółtodziób

  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    FAQ jak TSy.
    Nawet tu się wdziera losowość.
    Chociaż nie.
    W TSach wiadomo co może wylatać.
    A co się zmieni w FAQ, to nie wiadomo.

    Czekam na dalsze zmiany.8)
     
  6. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    A ja na złość babci odmrożę sobie uszy xD
    pójdę na boczne siać badyla na itemy tylko !!
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pierwszy zbiór z małych poletek o 22:06 i chyba jak na razie obejdzie się bez siania długorosnących na noc, bo nawet te syropy znośnie lecą z eventowego badyla. Hortensja z Leśnej do zebrania około południa jutro, bo jednak minimalnie lepiej niż z mojej mieszanki z niej wylatywało syropów.
     
    Aisha1969 i hiacynta lubią to.
  8. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Szybkiego powrotu do zdrowia !!
    Cały czas się zastanawiam - robić nie robić. Na razie sieje na jednej łące i jak przestanie mulić to może podejmę decyzje - a może hamaczek ?? - ciężko wybrać - pozdrawiam
     
  9. Mamcia493

    Mamcia493 Wielki mistrz forum

    szybkiego powrotu do zdrowia...pozdrawiam
     
    abask i hiacynta lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm no i kolejna zmiana ciekawe ile jeszcze ich bedzie

    • 22.02.2024, godz. 18:29 - pnącze będzie dodatkowo dawać 2 skrzynie z farmerskim wyposażeniem VII oraz skrócono czas oczekiwania na jego zbiór z 64 do 36 godz. Zmiany te zostaną wgrane w dn. 23.02.2024.
     
  11. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    No to brawo Ty. :)
    Pokaż, że my się łatwo nie damy systemowi. xD;)

    .
     
  12. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Za tyle siania i wypadajek to powinni dać co najmniej Skrzynię z farmerskim wyposażeniem XI
    Ja nadal nie czuję się przekonana 8)
    Cytując Rysia
     
  13. gradient48

    gradient48 Czeladnik forum

    Dla mnie spółdzielnia jest istotną częścią gry. Wielkiej kolizji z eventami tu nie doświadczam - akcje zwykle są na 1-2 polach, a pól do dyspozycji jest 6 :). Brakującymi roślinami podganiam też wypadajki, gdy mam ich zbyt mało w stosunku do posiadanej eventówki. Dużo bardziej doskwiera mi brak / mała ilość potrzebnych drzew / zagród, co wyklucza szybki postęp. Większość jednak moich nieskończonych misji to misje hodowlane, gdzie dojście do ostatniego poziomu (przy założeniu nie korzystania z wyprzedaży SP) jest bardzo trudne.
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tych zmian jeszcze moze trochę być bo BP jest nieprzewidywalne ale im później one beda tym wściekłość farmerów większa
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zamiast co chwilę zmieniać FAQ niech się przyjrzą na problemy z logowaniem. Znowu się zaczyna jazda baranów na taczce 100% i stop:mad:
     
  16. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ten właśnie post utwierdził mnie w przekonaniu,że eventu nie robię.Miałam nadzieję,że będzie mniej siania.Może BP przyjdzie wreszcie po rozum do głowy i przestanie narzucać ilości do eventów z kosmosu.Moja wytrzymałość osiągnęła krytyczną granicę.Ktoś się musi opamiętać.Eventy zaczynają męczyć.Czy o to chodzi?
    Z 5-ciu Piccolo dostałam 2x Genialnego zawodowca ,1x Kwieciste 1x Cylinder iluzjonisty i niezawodnego Kumpla.I po co się męczyć?
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2024
  17. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Poszłam na koło z zamiarem wylosowania jakiegoś bonusu. Poszło ponad 100 imprezowych, a bonusów zero. Więcej kręcić nie widzę sensu. Na kole króluje jako nagroda główna wszelkiego rodzaju rzemiosło, do niczego niepotrzebne, farmarki, perfumy, sianogrosze. Czasami przeleci +1 do upraw. W takich warunkach ewentu robić nie zamierzam. Bo aby go skończyć w rozsądnym czasie potrzeba trochę więcej niż 100 czy 200% własnych bonusów. Nie będę wstawać w nocy, aby zebrać. Wolę zająć się czymś innym niż pilnowaniem z zegarkiem farmy.
    BP swoim zagrywkami pluje graczom w twarz.
     
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nadal nie robię eventu i chyba nic mnie nie jest w stanie zachęcić do wysiania takiej ilości terror-badyla.
    Coś tam na polach sobie nieśpiesznie rośnie i dobrze mi z tym.
     
  19. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Myślałem że zmiany będą jakieś ciekawsze... Lepsze dla graczy, ale nie spodziewałem się "placebo" ze strony BP. O 20 godzinie dopiero byłem w stanie wejść do gry, bo wcześniej tylko 33% i blokada. Ech... jest co raz gorzej >:(. Chyba zrezygnuje za dużo roboty z tym eventem, a nie wiadomo, jak gra będzie działać, jak dorzucą jutro jeszcze zagrody nowe. Po co się denerwować.
     
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Na dziś już zmian było dosyć i nasi twórcy pouginali się chyba aż nadto - szczególnie w kwestii tych gwiezdnych talarków :music:aż jestem pełna podziwu dla tej ich matematyki , gdy tak sprytnie dodają że w rzeczywistości odejmują tym dodawaniem
    No jakby nie Twoja farmerska skrupulatność ;) to mało kto by zauważył to zmniejszenie zwiększeniem :pxD:cry:
    Szkoda że przy okazji tej ,,hojności,, nikt tam na Olimpie nie ugiął się i w kwestii ewentówki - i nie pomniejszył jej ilości w scenach 1-4 coby bardziej harmonizowało w stosunku do ilości GT.
    Przedtem na tego piccolaka 9700 było do wysiania, a teraz jest ponad 15 tys. więc jak tu nie ...:mad: być w skowronkach dla takiej ,,łaskawości,,
    Echhh... jak mi ten ,,entuzjazm,, nieco minie to pewnie coś tam posieję by te 500 GT zdobyć a potem się zastanowić co będzie lepsze : ten ,,zwycięzca,, czy ,,kot w skrzynce,,
    Na wyspie właśnie aloes zebrałam, a z niego 290 papierków - no będą na wymianę, bo cukierków ani myślę w nie zawijać :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.