Opinie Słodka gorączka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 21 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    W kuchni Maksa biega strasznie dużo mrówek! Nie martw się, to tylko celebracja corocznej "Słodkiej gorączki". Weź w nich udział i ciesz się słodkościami.

    news (1).png

    [​IMG]
    Czwartek, 22.02.2024, godz. 14:00 16:00

    [​IMG]
    Środa, 28.02.2024, godz. 22:00 23:59

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 lutego 2024
    Matisiek200 lubi to.
  2. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    I znowu od jutra orka.....
     
    hiacynta, hapsak89 oraz Matisiek200 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taki farmera los :p;)
    Robię zawsze wszystko jak leci ale trochę już zaczynam mieć przesyt i tym razem się zastanawiam czy może po raz pierwszy nie skorzystać z hamaczka :p chociaż szczerze mówiąc nie przyjrzałam się jeszcze nagrodom ale na pierwszy rzut oka to chyba nie ma nic ciekawego dla mnie i jakoś nic mi się nie chce :(
     
  4. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    zastanawiam się ... później podejmę decyzję :)
     
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Tym razem dziękuję.Królowa mnie skusiła ale tutaj pass.
     
  6. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Zrobię event, bo trochę wolnego czasu mam póki co 8). Kolejne piccolo wpadnie, ozdoby i inne fanty , i pnącze do kolekcji. Powodzenia w uprawie jak i leżakowaniu :music:.
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie robię, nie ma tu nic dla mnie.
    Pnącze zbierane co 3 dni, może item Złodzieje Ciastek 100% PD/TPD dla sadowników, ale też zbierany co dwie doby, ewentualnie co 1,5 dla drzewek XXL.
    Dla niewiadomej z pikolo nie będę rozwalał farmy pod siew i wyspy pod wylotki.

    Zastanawiam się, czy robiący wszystkie ewenty działają cokolwiek w spółdzielni?
    Przecież tam do zadań potrzebne są niejednokrotnie dziesiątki tysięcy roślin.
    O zwierzakach, produktach i owocach nie wspominając.
    Kiedy wysiewają/hodują do spółdzielni, skoro nie ma przerw między ewentami?
    Zresztą znaczenie słowa ewent jako jakiegoś wyjątkowego wydarzenia dawno się wypaczyło.
    Teraz mamy jedn ciągły ewent dopychany wyprzedażami zwanymi mini-ewentami i tak naprawdę ewentem byłaby jakakolwiek przerwa w tym szalonym pędzie.

    Ja akurat spółdzielni nie tykam, a i ewenty robię wybiórczo, ale jestem ciekawy jak to godzą inni.
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ten event robię przede wszystkim dla bonusu PD/TPD za żniwa (S) - tych mam niewiele i dodatkowy z pnącza się przyda.:)
    Misje w spółdzielni robię tylko te, w których znajduję coś co mnie interesuje z nagród, a ponieważ dość szybko kończę eventy, to na sianie czy drzewka zostaje mi dużo czasu.:)
     
  9. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ciekawią mnie tylko nagrody z zakładki "Inne", bo na itemach od dłuższego czasu się aż tak nie skupiam:pxD:cry:xD Ale cały czas na farmowych polanach siałem rzepę, to teraz będzie miła odmiana i dzisiaj około 15:20 posieję hortensję a od jutra lecę z tymi miodowymi kwiatami;) Natomiast z papierkami od cukierka będzie problem, bo dopiero dzisiaj wieczorem wycisnę Królową do cna, więc i niewiele ich będzie a ponadto nie wiem czy lepiej z drzew, czy z roślin... A z tego co się doliczyłem, to jednak dość sporo potrzeba tych papierków od cukierka, bo aż 1876o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2024
  11. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tzn używasz dopalaczy?
    Wejściówki, dyniowe, SN, itd.?
    OK, ale czy to na tym ma polegać, że bez dopału nic poza ewentami nie zrobisz?
    Czy na pieszo dałabyś radę zrobić cokolwiek poza nimi?
    Oczywiście zakładając robienie wszystkich ewentów na pieszo.
     
  13. DianaP

    DianaP Czeladnik forum

    Eventy robię z rozpędu, misje w spółdzielni w "krótkich przerwach" między eventami, tzn. gdy uda mi się wcześniej je skończyć no i na tych polach, które akurat nie są pod eventy zajęte. Stąd mam straszne "tyły" w spółdzielni właśnie.
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ryśku po to są dopalacze aby ich używać. :)
    Nic nie kupuję, wszystko co mam zdobyłam w grze i wykorzystuję do następnych eventów czy misji. Od długiego czasu nawet kombajnu nie kupuję, bo starcza mi kuponów, SN mam ponad 40 tys. i ponad 25 tys. SP.
    Nawet nie rozważam, jak i czy robiłabym wszystkie eventy "na pieszo", bo nie mam takiej potrzeby.
    Rozumiem nowych graczy, którzy nie mają wypasionych farm - ale ja też kiedyś zaczynałam i sąsiadka przesyłała mi w prezencie cmj., aż w końcu zrobiło mi się wstyd i dążyłam do tego, abym sama na niego zarobiła, no i dało się.:)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jasne, tylko że kiedyś można było wszystko ogarnąć na pieszo.
    Teraz jest taki pęd, że się nie da.
    Pewnie, też mam zasoby, że mógłbym kończyć ewenty w kilka godzin i potem np. siać do spółdzielni.
    Tylko jak długo?
    Chodzi mi oto, że gra poszła całkiem w kierunku dopalaczy.
    Nie masz zasobów, to całości nie ogarniesz.:oops:
    Albo ewenty, albo spółdzielnia.
    No ale przecież nie na darmo w trakcie ewentów jesteśmy bombardowani mini-ewentami (wyprzedażami).:p
    Gdzie ta stara dobra Farmerama, którą można było relaksacyjnie na spokojnie ogarniać.8)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Czekam do poniedziałku na ewentualne zmiany w FAQ, może wtedy ewent machnę.
    W dobę.8)
    xD:cry:xD
     
  16. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja Sp-nię robię w zależności od potrzeb,SP,SN,Zośki.Z hodowlanych zostały mi te z najwyższego poziomu,jak trafią się z Dnia Obniżek to wstawiam do Misji.Tych z tysiącami roślin do oddania nie tykam,ktoś kto wymyślił te zadania zapewne skoczył na główkę do pustego basenu ja nie zamierzam. Eventy jedne robię inne zostawiam i wtedy hoduję zwierzęta.
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Otóż to, jedne robisz, inne nie.
    A jak to pogodzić robiąc wszystkie ewenty?
    Czy wtedy byś tykała spółdzielnię?
    A nie dojdzie jeszcze towar na cukierek miodowy, czy to już masz wliczone?
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ale to tylko do pnącza - 14 posągów?
     
  19. Yaris_123

    Yaris_123 Cesarz forum

    wg mnie na całość potrzeba:
    miodowy kwiat 34494
    syrop owocowy 4010
    papierek od cukierka 1876
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak jak zmienia się życie, tak zmienia się gra.:)
    Na początku gry nie było żadnych dopalaczy, jak wprowadzili cmj. to nie wszyscy potrafili z niego korzystać. Teraz jest ich więcej, to i wymagania w eventach większe.
    Tylko nie bierzemy pod uwagę tego, że jest wybór "możliwości" - gracze, którzy nie mają wspomagaczy, mogą robić łatwiejsze eventy, lub robić tylko część eventu.
    W życiu realnym też mamy całą masę ofert, a korzystamy tylko z tego na co nas stać.
    Taka opinia jest niepopularna i trudna do przyjęcia przez graczy, pewnie wielu się nie spodoba, ale im wcześniej sobie to uświadomimy, to będzie się lepiej grało.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.