Rząd chmur grochologia

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika aresik853, 18 lipca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Dlaczego nie można na chmurkach ustawić dozowników, które posiadam na pasku, a które zostały mi po wcześniejszym evencie i były dla ozdoby? Przecież takie same dozowniki są do zakupu, czy chodzi tylko o wyciągnięcie florenów?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Na rzędzie chmur "Grocholandia" należy umieścić dozowniki groszku z eventu "Idealny groszek". Wcześniej jednak należy go kupić za 60 Florenów.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Tak, dlaczego mam zakupić dozowniki jeżeli je posiadam?

    Uważam, że jest to delikatnie mówiąc nie w porządku, gdyż coś co już mam powinnam móc postawić, a tak to wychodzi, że tylko zakup florenów sie liczy. Więcej na podpowiedz nie czekam, bo widzę, że nic się nie dowiem.



    Twoje posty połączyłem, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    SMOD_Casino
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 lipca 2017
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie musisz kupować dozowników jeśli posiadasz. Musisz natomiast kupić ten rząd.

    Czy wykupiłeś ten rząd za 60 fl?
     
  5. aresik853

    aresik853 Okazjonalny autor

    Dziekuję, już rozumiem, bo myślałam, że muszę kupić cały rząd i dozowniki. Można zamknąć ten wątek.
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i zgodnie z prośbą wątek zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.