Rymowanie zdań

Discussion in 'Kurza grzęda' started by krasnoludek10, Aug 26, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Daj jej mi troszkeczkę:D

    Mogę Ci dać trochę cytrynówki;)
     
  2. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    ja zrobię sodówki

    w upał nalewki i winka niewskazane, może w głowie zaszumieć....;)
     
  3. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    bo pić trzeba umieć;)
    wieczorkiem w ogródeczku kieliszeczek naleweczki nikomu nie zaszkodzi
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety nie za dobrze o tym wiedzą młodzi

    Bardzo często się upijają
     
    dantic3, elzbieta1 and piotrwan70 like this.
  5. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    Potem zasypiają

    ale przedtem bardzo broją.....
     
    dantic3, elzbieta1 and krasnoludek10 like this.
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    za to rano słabo stoją

    wczoraj grzmiało, lało, piękne były błyskawice
     
  7. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    zdecydowanie wolę te widoki, niż śnieżyce

    zimy nie lubię wcale....
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nie bawisz się w karnawale ?

    ja lubię skrzypiący śnieg pod butami i mróz
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja za zimą nie przepadam - no cóż

    Najbardziej chyba lubię babie lato
     
    dantic3, elzbieta1 and piotrwan70 like this.
  10. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    i najbardziej lubię Krasnoludka za to:D

    zdania mamy podobne....
     
    dantic3, elzbieta1 and krasnoludek10 like this.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No po prostu.... Nasze zdania są zgodne;)

    Chyba że w czymś się nie zgadzamy a ja o tym nie wiem
     
    dantic3, elzbieta1 and piotrwan70 like this.
  12. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    ja chyba coś sobie zjem

    mam smaka na coś dobrego....
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zależy czy bardzo kalorycznego:p

    Ja dopiero co wstałem i nie wiem, dlaczego mam ochotę na pizzę
     
  14. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    NO NIE ,nie wierzę w to co widzę
    ja jeszcze przed urlopem a oni o zimie rozprawiają
     
  15. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    atmosferę podgrzewają

    latem o zimie, człowiek się ochłodzi...
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czasem sobie po wodzie pobrodzi

    Ale nie oszukujmy się, zima też ma swoje plusy, byle tylko był śnieg
     
    dantic3, piotrwan70 and elzbieta1 like this.
  17. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    no i myślimy...Piastów bieg
    Też lubię zimę ,mimo że znajomi pukają się w głowę
     
    dantic3, pawi5 and krasnoludek10 like this.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Znowu jest zimno - no ja nie mogę!

    Za zimno - źle, za gorąco też niedobrze
     
    dantic3 and elzbieta1 like this.
  19. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    jak się pogoda poprawi wykąpie się w Bobrze
    jeszcze pogoda wróci ,bo urlop już się zbliżaxDxDxDxD
     
  20. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    pogoda Ci jeszcze naubliża

    żartuję oczywiście, pogodę będziesz miała piękną i słoneczną i bajeczną......
     
    dantic3 and elzbieta1 like this.