Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Od studniówki niedługo miną wieki

    Zostało tylko 76 dni do matury:eek:
     
    dantic3, Alicjanastka oraz ryba4862 lubią to.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    tak wiele w tym kultury

    egzamin dojrzałości zdasz ;)
     
  3. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bo wiedzę dużą Masz

    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz

     
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    zawsze jamę ustną płucz

    nagrodą najdłuższe wakacje
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a dla Pań cudne kreacje:inlove:

    Cieszmy się, dopóki jesteśmy młodzi
     
  6. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Bo na starość wszystko wychodzi...

    Tam boli a tam strzyka...
     
    ryba4862, dantic3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to pójdziemy do medyka

    on poradzi coś na bóle :p
     
  8. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    i wypowie słówek kilka czule, pani to nerwobóle...

    Proszę się nie męczyć, dużo odpoczywać :D
     
    ryba4862, dantic3 oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A nie mi tu na łóżku fikaćxD

    Dobrej nocy wszystkim życzę
     
    -guciu74-, ryba4862 oraz dantic3 lubią to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba sie poryczę ;)

    cudowny owoc trzeba zbierać :)
     
  11. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Bo mi zacznie brak pnącza doskwierać ;)

    więc kalosze włóż i do ...
     
    ryba4862 i krasnoludek10 lubią to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no co mam powiedziec co :p

    kalosze u mnie stoją w kąciku :D
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    chcę usiąść z Tobą przy stoliku

    i delektować się smakiem i aromatem świeżo parzonej kawy
     
    ryba4862, krasnoludek10 oraz dantic3 lubią to.
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zaraz zrobie nie ma sprawy ;)

    ciasteczko pyszne tez doniosę :)
     
    -guciu74-, ryba4862 oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    z tulipanami powiew wiosny wniosę :D

    porozmawiamy o wszystkim i o niczym ;)
     
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    może zrobimy zakupy w sklepie spożywczym

    w niedziele odpoczniemy
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    w poniedziałek zaczynamy

    co robimy we wtorek :p
     
    ryba4862 i -guciu74- lubią to.
  18. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    zwiedzaliśmy przecież dworek

    może grilla już zrobimy?
     
    ryba4862, -guciu74- oraz dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i kiełbachy ,boczku kupimy

    wreszcie sezon otwieramy :D
     
    ryba4862, -guciu74- oraz MOD_Elena lubią to.
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    zajrzę, jak wrócę od mamy

    będzie powód do uśmiechu
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.