Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    I szybko łóżeczko szykować.

    A jak już poleniuchuję
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kawki ja wam naszykuję :D

    i ciacho doniosę ;)
     
  3. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    zjemy aż nam wyjdzie nosem
    potem fotel, lub kanapa...
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pozdrawiam twojego brata :)

    na kanapie siedzi tylko leń :D
     
  5. ciurka6

    ciurka6 Stary wyjadacz

    Nic nie robi cały dzień

    Mógłby siostrze podać zupę
     
  6. Wredotka

    Wredotka Zaawansowany

    psu wyczesać ładnie kufę..
    ale leń, w kompa ślipi cały dzień
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może by tak umył na noc sień
    co by czysto rano było
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Co Wam się ładnego śniło ?

    chcę uciec w marzeń krainę piękną
     
  9. Wredotka

    Wredotka Zaawansowany

    tam, gdzie kwiaty nigdy nie więdną
    gdzie ptaki z kotami harcują....
     
    krasnoludek10, ryba4862 oraz dantic3 lubią to.
  10. efektmotyla1

    efektmotyla1 Ambasador forum

    wiedząc dobrze , że ludzie nie widzą

    a tu szarość, nostalgia za oknem ...
     
    krasnoludek10, ryba4862 oraz dantic3 lubią to.
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    a ja dzisiaj znowu zmoknę

    koniec pięknej jesieni złotej
     
    krasnoludek10, ryba4862 oraz dantic3 lubią to.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    koniec ścieżki krętej
    zima nie chce odejść
     
    -guciu74-, krasnoludek10 oraz dantic3 lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do kuchni trzeba podejść

    moze rybkę schrupie z rana :)
     
    -guciu74-, krasnoludek10 oraz ryba4862 lubią to.
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie Kochana :inlove:

    dziwna zima tego roku
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz ryba4862 lubią to.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    nie zrobię następnego kroku

    śniegu troszkę napadało
     
    -guciu74-, krasnoludek10 oraz dantic3 lubią to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i wiatrem trochę powiało

    za to smogu będzie mniej
     
  17. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    I oddychać będzie lżej

    Już by wiosna się przydała
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze wróci zima mała

    za ogrodem też stęskniona ;)
     
  19. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    W którym ławka ustawiona

    Niech krokusy nam zakwitną
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kupie konewkę błekitną

    pojawily sie juz przebiśniegi
     
    -guciu74-, ryba4862 oraz krasnoludek10 lubią to.