Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja sobie rymuę :D

    czy malwy rosną ?:D
     
    banka i ryba4862 lubią to.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    szkodniki ani pisną :D

    niedługo pięknie zakwitną xD
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2017
    banka i dantic3 lubią to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    super ze nie wiedną :)
    na szkodniki jest rada nasza
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2017
    ryba4862 lubi to.
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    ptaszki się zaprasza xD

    albo jakichś innych gości :music:
     
    banka i dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wcale nie mam na nich złości

    ptaszki dziś obserwowałam :p
     
    banka i ryba4862 lubią to.
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Nigdy na nie się nie denerwowałam :p

    Jeża może spotkałaś :music:
     
    banka i dantic3 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tak :Dnaprawdę :Ddziś przed garażem jak parkowałaś ;)

    obserwowałam go pół godziny :D
     
    banka i ryba4862 lubią to.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    chyba miał dziś urodziny ;)

    chciałaby zobaczyć takiego jeża fajnego xD
     
    banka i dantic3 lubią to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ale nie bardzo spaśnego:D

    jajco z majonezem wcinam xD
     
    ryba4862 lubi to.
  10. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    guziki pidżamy dopinam :)

    Bój się Boga xD o tej porze ?xD
     
    banka i dantic3 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nic w tym nikt nie do pomorze:D
    głodna jestem :music:konic ,kropka :oops:
     
    banka i ryba4862 lubią to.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    taka ze mnie prosta chłopka :oops:

    teraz pora powiedzieć dobranoc :inlove:
     
    dantic3 lubi to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zasciel ciepły koc :)

    dobranoc :)noce jeszcze chłodne
     
    banka i ryba4862 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Lecz niedługo będą burzowe, błotne:p

    Lato za pasem, będę przyrodnią się znowu sam opiekował - nie mogę się doczekać, kiedy będzie starsza
     
    banka i ryba4862 lubią to.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    nie napiszę wiersza

    z opieki czerp przyjemność :)
     
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    jezioro ma dużą pojemność

    więc w jeziorze rybek dużo
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Lepiej im tam niż w kałużach, gdzie się burzo;)

    Na piesiulcia słodkiego mycie się patrzę:inlove:
     
  18. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    i chyba już nigdy mu nie wybaczę...
    Że do mycia zamiast wody
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Użył błota i kłodyxD

    Brudas z niego straszny:p
     
  20. wielkakulka

    wielkakulka Książę forum

    i choć czuje się ważny
    to jednak wielu ludzi
    ...