Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    zapachniało mi tu miętą

    ktoś coś komuś i dlaczego ?
     
    dantic3 i Mirami2 lubią to.
  2. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    Nie szukajmy tu niczego

    ważny przekaz nie powody
     
    dantic3 i MOD_DaMa lubią to.
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    Poszukajmy w sferze mody
    ucz się dziecię, kiedy trzeba
     
    alekar i dantic3 lubią to.
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    samo nic nie spadnie z nieba

    trzeba tu pracować ciężko
     
    RosesFarm i dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    alekara wesprzeć grzęsko

    nic nam łatwo nie przychodzi 8)
     
    RosesFarm i alekar lubią to.
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    my jesteśmy ciągle młodzi ;)

    dla nas wszystko jest możliwe :p
     
    RosesFarm i dantic3 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czasami zbyt uciążliwe

    dzis w przedszkolu jest dzień dziadków :)
     
    RosesFarm i alekar lubią to.
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    są występy, pełno kwiatków :)

    dziadkowie są zachwyceni
     
    RosesFarm i dantic3 lubią to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i dzieci zadowoleni

    bedą tańczyć , śpiewać recytować :D
     
    RosesFarm, piotrwan70 oraz alekar lubią to.
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    dziadków ściskać i całować

    wzruszenie kryją dziadkowie
     
    dantic3 i piotrwan70 lubią to.
  11. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    i chowają się w alkowie:D

    kiedy znowu się ujawnią
     
    RosesFarm lubi to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    za rok w lutym sie pojawią :D

    co w tym watku taka cisza :(
     
    RosesFarm i alekar lubią to.
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    hmm... może nie naciśnięto klawisza

    i zapomniano o tym wątku :(
     
    dantic3 lubi to.
  14. 12345e160

    12345e160 Stary wyjadacz

    może ruszy cos około piątku,
    lub we czwartek to być moze
     
    dantic3 lubi to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Mod tu moze do:Dpomoze:D
    nawet zjawić sie nie łaska :p
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak się zjawi, będziem klaskać:D

    MODzie, MODzie, chodź tu do nas:)!
     
  17. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Oto jestem, proszę Was:)

    Zatem proszę o oklaski;)xD
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    szybko jesteś i bez laski ;)

    śliczny włożyłaś kapelusz
     
  19. 12345e160

    12345e160 Stary wyjadacz

    i w wisiorku skarabeusz
    zostań,proszę pośród nas
     
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    chodźmy na spacer, park a może las ?

    zrobiło się wiosennie i ciepło