Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do mrowiska nie daj kija

    niedziela nastepna szybko przyjdzie
     
    alekar i KarinkaP lubią to.
  2. halmanowa

    halmanowa Młodszy ekspert

    I na spacer wnet się wyjdzie

    A potem miska rosołu...
     
    alekar, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    oby rosół nie był z bawołu :D

    na dokładkę mięcha kawał :)
     
    alekar i KarinkaP lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to zaczynamy karnawałxD!

    Spełnienia marzeń w Nowym Roku 2017 Wam życzę:)
     
    dantic3 lubi to.
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dosiego Roku znów wykrzyczę xDxDxD

    Wszystkim Farmerkom i Farmerom xD:D
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    filmuje to wszystko kamerą :D

    niezły filmik z tego wyjdzie :D
     
    alekar i KarinkaP lubią to.
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    mroźna zima do nas przyjdzie

    duże mrozy i śnieżyce
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wyleciały mi nożyce
    dziś jest mrozik bardzo wielki :)
     
    KarinkaP lubi to.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nalejemy rum z butelki

    rozgrzejemy się szybciutko
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na spacerku byłam króciutko ;)

    trochę pychol wymroziłam :)
     
    MOD_DaMa, KarinkaP oraz alekar lubią to.
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    na saneczkach pojeździłam

    mróz maluje szyby pięknie
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    baran znowu beknie :)

    samochodu nie odpalił :p
     
    KarinkaP lubi to.
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    i znów Tobie się pożalił

    trochę mrozu, wielkie rzeczy
     
    dantic3 lubi to.
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nikt temu nie przeczy

    bo dzis mrozu wcale nie ma :p
     
    alekar lubi to.
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    a barana chandra trzyma

    rozpieściłaś go danticzku ;)
     
    dantic3 lubi to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie chodze dziś w staniczku :D

    a baranek jest potulny :)
     
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    no to mamy temat wspólny

    jak tam idzie klonowanie
     
    dantic3 lubi to.
  18. zelka0709

    zelka0709 Komisarz forum

    będzie także rysowanie

    wkrótce przyjdzie wiosna
     
    dantic3 lubi to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    bedzie piękna i radosna :)

    nie klonuje sp mi zabrakło :p
     
    waderówek i MOD_DaMa lubią to.
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    niech twój bałwan poda hasło:D

    młynarza pogoń do roboty
     
    dantic3 lubi to.