Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wszak zawsze prędzej czy też później do celu dotarto

    No właśnie - lepiej chyba później i mieć coś z tego pożytecznego aniżeli wcześniej i nic się nie nauczyć?
     
    dantic3 i kea275 lubią to.
  2. kea275

    kea275 Generał forum

    Trzeba jeść wolno bo można się utuczyć.

    Wyciągajmy wnioski i róbmy co należy
     
    dantic3 i kamea27 lubią to.
  3. kamea27

    kamea27 Forumowy żółtodziób

    bo Mikołaj już do nas bieży.

    Dziś słońce i mrozik miła odmiana
     
    dantic3 i kea275 lubią to.
  4. kea275

    kea275 Generał forum

    więc brać się do pracy trzeba od rana.

    Czas już prezenty pod choinkę kupować
     
    dantic3 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie ma w tym co próżnować

    Brr, jak [ciach]! khem, khem... zimno na dworze

    Wykropkowany wulgaryzm usunęłam. Proszę o właściwszy dobór słów.
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 grudnia 2016
    dantic3 lubi to.
  6. kea275

    kea275 Generał forum

    ale każdy ubrać się ciepło może.

    Zima ma swoje wady i zalety
     
    dantic3 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Da się ją przetrwać od biedy

    Ale to też czas radosnych świąt Bożego Narodzenia
     
    dantic3 lubi to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czas powiedzieć do widzenia ;)

    lepiej zajrzeć do piwnicy :)
     
  9. kea275

    kea275 Generał forum

    chodzi złodziej w okolicy.

    Zielone drzewko już czas kupić,
     
    dantic3 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A może lepiej czyjegoś posta polubić???

    Nie, jednak lepiej sadźmy je [drzewa], sadźmy je, czas ratować świat:music:
     
    KarinkaP, dantic3 oraz kea275 lubią to.
  11. kea275

    kea275 Generał forum

    Ratujemy świat gdy nad głową bat.

    Czas zmienić nastrój bo na farmie zastój,
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Weź! Ty swoje na farmie odstój:p

    Jaki zastój?! Wielbłądy rób!
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2016
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  13. kea275

    kea275 Generał forum

    Zamiast wielbłądów wolę drób.

    Masz dużo czasu , lecz nie rób hałasu
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobrze - nie będę robił zbytniego ambarasu:)

    Czemu goła po forumie chodzisz? To młodzież demoralizuje!
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kazdy chodzi jak mu pasuje ;)

    a za oknem nie widac śniegu :p
     
    KarinkaP lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale za to od groma szronu - o jeju, o jeju:p

    Trzeba umyć wannę, umywalkę
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przy okazji umyj pralkę :D

    niedziela do odpoczynku należy ;)
     
    KarinkaP i kea275 lubią to.
  18. kea275

    kea275 Generał forum

    się nie zrobi jak się leży.

    Kawa ciacho i do pracy
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    bez niej nie ma kołaczy

    dzis przy kompie lepiej posiedzieć :D
     
    KarinkaP i kea275 lubią to.
  20. kea275

    kea275 Generał forum

    dużo można się dowiedzieć .

    Niedziela szybko mija
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.