Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ale najpierw zrobie pranie

    co na obiad dzisiaj masz ?:D
     
  2. kea275

    kea275 Generał forum

    niespodzianka , lecz to znasz

    schab ziemniaki i surówka
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to sie cieszy już ma główka :)

    mam ochotę na żeberka :D
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O nie pytaj się wróbelka:D

    U mnie w klasie - za niecałe dwie dychy - mała, biurkowa choinka z chińczyka:p
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nie mam hipcia, tygrys bryka

    czekam na hipopotama
     
  6. kea275

    kea275 Generał forum

    jest tu zwierząt cała gama.

    czas by było wypić kawę
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    już zaparzam, przysuń ławę

    wypijemy przy kominku
     
    Mirami2, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  8. kea275

    kea275 Generał forum

    i zjemy ciacho ale bez kminku

    kawa czarna i bez cukru
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    no i ciasto też bez lukru

    nie potrzeba nam słodyczy
     
  10. kea275

    kea275 Generał forum

    bo się humor tylko liczy

    Kto często żartuje
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ten nigdy nie choruje

    lepiej żartować niż zwariować :D
     
    Mirami2, grazajag oraz KarinkaP lubią to.
  12. kea275

    kea275 Generał forum

    dlatego trzeba ser kupować

    kto źle się czuje chomika kupuje
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja się w nim nie lubuje

    serek jest mniam ,mniam :)
     
  14. grazajag

    grazajag Fanatyk forum

    lubiącym zwierzęta nisko się kłaniam

    ptaszyny śpiewu też posłucham
     
    Mirami2, kea275 oraz dantic3 lubią to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze chwilę tu pogrucham

    wszystkie ptaszki dokarmiam
     
    kea275 i Mirami2 lubią to.
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    już tu leci cała armia

    twoich skrzydlatych przyjaciół
     
    dantic3 i kea275 lubią to.
  17. kea275

    kea275 Generał forum

    jak je karmię jestem wesół

    wróble , mazurki i sikorki
     
    dantic3 lubi to.
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    na ulicach znów są korki

    ludzie nie chcą chodzić pieszo
     
    dantic3 lubi to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gdyż się do pracy spieszą

    Mogliby choć raz zatrzymać się lub też zwolnić w tym życia biegu
     
    dantic3 i kea275 lubią to.
  20. kea275

    kea275 Generał forum

    Odpocząć i poustawiać swe sprawy w szeregu.

    Ludzie nie gońcie tak bo nie warto
     
    dantic3 i artrix lubią to.