Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    trochę ich mało i trwają tak krótko

    lecz kiedy gwiazdka na niebie zabłyśnie
     
    KarinkaP lubi to.
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nawet smakują makówki przepyśnie

    nie mówiąc już o cieście wspaniałym :)
     
    KarinkaP i -guciu74- lubią to.
  3. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    zapachem wanilii dom przesycony cały

    choinka jak księżniczka złotem się mieni :)
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jabłuszka wśród gałązek zieleni
    i gwiazdka na czubku choinki :)
     
    KarinkaP i -guciu74- lubią to.
  5. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    sypią skrami w domach kominki

    czas świąteczne nieść życzenia :)
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zawsze mamy najskrytsze marzenia

    oby tym razem się nam spełniły :)
     
    KarinkaP, -guciu74- oraz Mirami2 lubią to.
  7. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    z radością w duszy nam zagościły

    bo kiedy w sercu masz tylko wiosnę :)
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    posadziłam kiedyś sosnę

    dziś światełaka na niej zapalone
     
    KarinkaP i -guciu74- lubią to.
  9. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    śniegiem gałązki ma ubielone

    a wkoło łańcuch ma kolorowy :)
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na gałązkach wiszą ozdoby

    za piękny wieczór dziękuję :)
     
    KarinkaP i -guciu74- lubią to.
  11. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    już sen gdzieś za oknem niecierpliwie się snuje

    Dobranoc mówiąc wszystkim dookoła:)
     
    KarinkaP lubi to.
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    mnie już też poduszka woła

    czekam na sen, który nie chce nadejść
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie wolno na noc się najeść :)

    życzę wam wszystkim kolorowych snów :)
     
    Mirami2, KarinkaP oraz -guciu74- lubią to.
  14. Mirami2

    Mirami2 Książę forum

    i znów mamy dzionek pełen pięknych słów

    kolejny dzień choć tak zapłakany deszczem
     
    MOD_DaMa i dantic3 lubią to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na samą myśl przechodzą dreszcze

    może sypnie wreszcie śniegiem
     
    alekar, kea275 oraz MOD_DaMa lubią to.
  16. kea275

    kea275 Generał forum

    Zasuwaj po sanki biegiem.

    Czas się zabrać do roboty
     
    alekar i dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i hodować same koty :)

    robota nie zając nie ucieknie :)
     
    alekar i kea275 lubią to.
  18. kea275

    kea275 Generał forum

    lecz żołądek pusty beknie ;)

    kto się leni ten głoduje
     
    alekar i dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tego wcale nie neguje

    ale dzisiaj lenia mam ;)
     
    alekar i kea275 lubią to.
  20. kea275

    kea275 Generał forum

    to zapraszam , obiad dam :)

    Twoja kolej na zmywanie
     
    alekar i dantic3 lubią to.