Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale w oczach ciężko czytać

    można też spaść
     
    dantic3 lubi to.
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    i kobiece serce skraść

    trudny wybór dla górala
     
    dantic3 lubi to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    najlepszy widok z podhala

    warto wejśc na krawiarki
     
    -guciu74- i alekar lubią to.
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nowa suknia do przymiarki

    wolę góry niż Mazury
     
    dantic3 lubi to.
  5. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    ..bo na Mazurach ciągle chmury.


    Dzisiaj sadzę ładne róże..
     
    dantic3 lubi to.
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    to może Ci powróże

    co Cię czeka tu na farmie...
     
    dantic3 lubi to.
  7. matiz321, Twój post usunęłam z powodu braku rymu.
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :praczej wygląda to marnie

    od tygodnia nic nie sieję:p
     
    -guciu74- i KarinkaP lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A na dworze ciągle leje:cry:xD:cry:

    Kino w wakacje jest superowe co tydzień:p
     
    dantic3 lubi to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziś złapał mnie wielki leń :D

    na jaki film się wybierasz ;)
     
    -guciu74- i KarinkaP lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    "Jak zostać kotem" wcale nie Tomka SawyeraxD

    A oglądałaś go w tym roku;) ?
     
    dantic3 lubi to.
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    lubisz spacery po zmroku ?

    nie ma upału, miły chłodek
     
    dantic3 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A nad nami latający spodekxD

    Czy to kosmici na farmę zbyt wcześnie przylecielio_O?
     
    dantic3 lubi to.
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    krasnoludka zobaczyć chcieli :D

    albo ze stodoły wszystko zjeść :p
     
    -guciu74-, KarinkaP oraz alekar lubią to.
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    całe zapasy moga wynieść

    i co zrobi biedny farmer
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    KarinkaP lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Powspomina lata tamte;)

    Albo ugotuje im fasolki bretońskiej wielki garniec:)
     
    KarinkaP lubi to.
  18. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    hania66

    Twój post usunęłam ,spam
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    już kuchciki stoją karnie

    co przyrządzą, zobaczymy ;)
     
  20. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Obyśmy nie zgłodnieli tej zimy...


    Para znad kociołków leci...
     
    Ostatnie edytowanie: 11 września 2016