Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bijmy Ewie brawo!!!

    Teraz Ewy kolej na hasło
     
    -guciu74-, dantic3 oraz ryba4862 lubią to.
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    coś właśnie głośno trzasło

    może to jesień się powoli skrada :music:
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja rybki jestem rada :D
    cześc i witaj kochana :)
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    kogo moje oczy widzą z rana xD:inlove:

    sama nie wiem noc , czy ranek właśnie jest :pxD
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja sie cieszę na de be fest :D

    co cie tak zmyliło ?:D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    lotnisko w Królewcu śmigłowce odpaliło xD

    po nocy latają , hałas wytwarzają -.-
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    niektórzy tego nie znają :wuerg:

    a gdzie latałaś ?:)
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    warkocze swoje teraz rozplatałam :p

    nad moim domem samoloty wojskowe latają :D
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobrze że nie spadają :wuerg:

    leciałam w kwietniu ;)
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  10. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    nigdy nie byłam w Wiedniu

    osobiście nigdy nie latałam :D:cry:xDxDxD
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nigdy nikogo nie swatałam :D

    szkoda 16 razy już w niebie byłam :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    nigdy nieba nie odwiedziłam ;)

    wszystko przede mną , być może
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :Dniech ci szczęście dopomoże :)

    zawszwe można z nieba spasć >:(:(:D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    można mieć i zapaść

    należy pozytywnie myśleć :)
     
    -guciu74- lubi to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ze soba trzeba piersiówkę mieć :D

    nigdy jej nie miałam :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    nigdy paznokci nie malowałam

    nie mogłam , taka praca ;)xD
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pogłaskałm od szwagra jego łuso glaca :D
    paznokietki mam na imprezy :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    swego czasu modne były fryzury irokezy xD

    wtedy czepek mi przeszkadzał :Dteraz nosić go nie muszę xD
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może się na niego skuszę :D

    a czym na to zsłuzyłaś ?
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  20. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    och bardzo się tym zasmuciłaś

    twarzowe owe nakrycie głowy było :)
    [​IMG]
     
    -guciu74- i dantic3 lubią to.