Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    głowy z nad ziemi nie wychyliły :(

    dam im jeszcze szansę xD
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja już chyba zasnę :)

    może jeszcze mają na wyscie czas do kwiatów trzeba cierpliwości ;)
     
    -guciu74-, KarinkaP oraz ryba4862 lubią to.
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    może i fachowości xD

    dobrej nocy życzę :D
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja przecież nie krzyczę :D

    Reniu wzajemnie :inlove:
     
    -guciu74-, KarinkaP oraz ryba4862 lubią to.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    masz całusy ode mnie :inlove:

    kiedyś się tu spotkamy :D
     
    KarinkaP i dantic3 lubią to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    bo przeca my dwie damy :D

    i całuski do ciebie lecą :inlove::inlove::inlove:
     
    -guciu74- i KarinkaP lubią to.
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    a Danusi oczka świecą

    zazieleniło się wszędzie ;)
     
    ryba4862, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    fajnie jest na grzędzie ;)

    u waderówki w wątku siedzimy :D
     
    ryba4862, -guciu74- oraz KarinkaP lubią to.
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    wesoło sobie gawędzimy

    to waderka ma swój wątek ?
     
    ryba4862, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, przecież dzisiaj nie piątek:pxD

    A co tu tak pustoo_O?
     
    ryba4862 i KarinkaP lubią to.
  11. adehade

    adehade Moguł forum

    A co tu tak pusto?
    Bo wszyscy chcą przynieść ulgę spragnionym ustom
    i tak namiętnie, namiętnie...
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    jest lato, wystroimy się odświętnie

    wyciągniemy sukienki z szafy
     
    ryba4862, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  13. -Kotylion-

    -Kotylion- Wyjątkowy talent

    ja nie nosze sukienki, więc nie idę do szafy

    Idę coś zjeść... :D
     
    ryba4862, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    to weź spodnie, no i cześć

    idź na spacer lub do siłowni
     
    ryba4862, KarinkaP oraz dantic3 lubią to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie wszyscy są słowni

    na siłowni lubię spędzać czas
     
    ryba4862, -guciu74- oraz KarinkaP lubią to.
  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    czas ucieka z nami, czy bez nas

    zrobiło sie bardzo upalnie
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niczym jakby ktoś gotował olbrzymi garnek

    Opowiem Ci bajkę - kot palił fajkę
     
    dantic3, ryba4862 oraz alekar lubią to.
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nie czekam na twoją Tomku bajkę

    tylko na hasło w Kole Fortuny
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uważaj, bo wpadniesz do komóry

    Hasło już tam zagościło
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    jest nam bardzo miło

    czas teraz na rozrywkę małą
     
    dantic3 i ryba4862 lubią to.