Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grazajag

    grazajag Fanatyk forum

    plecak już spakowany

    buty jeszcze na zmianę
     
    ryba4862 i dantic3 lubią to.
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystko już spakowane

    a parasol trzeba zabrać ?:D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    upał może na doskwierać

    o kalosz nie zapomnij xD
     
    MOD_DaMa i dantic3 lubią to.
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze mi przypomnij xD

    bo ja zapominalska :D
     
    -guciu74-, MOD_DaMa oraz ryba4862 lubią to.
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    najsmaczniejsza kiełbasa podwawelska :p

    węzełek na chustce zawiążemy xD
     
    dantic3 lubi to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystko dziś zeżremy :D
    a po co ten supełek ?xD
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  7. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    zabierzemy dużo mydełek :p

    supełki dla przypomnienia , jakbyś miała o czyś zapomnieć xD
     
    dantic3 lubi to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja pamieci dużo mieć :D

    a po co te mydełka ?xD
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    tworzę takie małe arcydziełka

    na biwaku też się trzeba umyć :D
     
    dantic3 lubi to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja tam wole na polu ryć

    brud sam spadnie xD
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    rozkładam ręce bezradnie xD

    też w polu pracuję :D
     
    dantic3 lubi to.
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    korzenie z tuji wykopuję

    jeszcze dwa zostały :p
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  13. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    będziemy kwiaty zrywały xD

    piwonie już przekwitły :music:
     
    dantic3 lubi to.
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nastepne kwiatki bedą kwitły

    zapomniałam które :(
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    zagram uwerturę :music:;)

    może będą to róże :)
     
    dantic3 lubi to.
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    lubie udka kurze :inlove:

    juz wiem te kwiatki to hibiskusy :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    unikam wszelkich pokus :oops:xD

    piękne te kwiaty , w necie obejrzałam :D
     
    dantic3 lubi to.
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dwa okazy nowe wychodowałam :D

    jestem z nich bardzo dumna :p
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  19. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Twoja radość powinna być przeogromna :D

    u mnie malwy nie chcą rosnąć :(
     
    dantic3 lubi to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może trzeba je kopnąć xD

    porozmawiaj z nimi :)
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.