Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na ewent już nie krzyczę :D

    juz jest na ukończeniu :)
     
    ryba4862, -guciu74- oraz alekar lubią to.
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    czas spędzam na leżeniu

    pękły kości, dzięki za dobre słowa
     
    ryba4862 i dantic3 lubią to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przestała boleć głowa

    ewent nareszcie skończyłam :D
     
    ryba4862 i -guciu74- lubią to.
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    jakoś lajtowo się potoczył

    już skończyłaś :) gratulacje :D
     
    dantic3 lubi to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to dawne owacje

    terazniejszy jest w połowie :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    ucieszą się aniołowie xD

    event goni event , zaraz kombajn zastrajkuje :p
     
    dantic3 lubi to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    rzadko go kupuje

    na ostatnich dechach jedzie xD
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  8. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    bez niego bieda będzie :(

    trzeba będzie zakasać rękawy
     
    dantic3 lubi to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do tego już mam dużo wprawy

    czterech sąsiadów obrabiam :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  10. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    chyba zaraz narozrabiasz :pxD

    ja w swoim realnym ogrodzie nie nadarzam
     
    dantic3 lubi to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ze wszystkim sie sprężam :D

    nie ma siły czasu brak :p
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  12. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    wybierzemy się na biwak :D

    rozstawimy namioty , rozpalimy ognisko
     
    dantic3 lubi to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zrobimy wielkie palenisko
    kiełbache krupnioki i karczek przyniesiemy :D
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  14. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    i wzrośnie nam ciśnienie

    o napojach nie zapomnimy :D
     
    dantic3 lubi to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chetnie go wypijemy xD

    szkoda że dziś nie mamy do soboty paczekamy xD
     
    -guciu74- i ryba4862 lubią to.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    troszkę biwak odwlekamy

    do soboty już blisko xD
     
    dantic3 lubi to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zrobimy wielkie ognisko :D

    wszystkich farmerów zaprosimy xD
     
    -guciu74-, grazajag oraz ryba4862 lubią to.
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    regulaminu nie naruszamy :D

    będzie , będzie zabawa
     
    dantic3 lubi to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    znajdzie sie i kawa

    Ewcia często ją stawia :D
     
    -guciu74-, grazajag oraz ryba4862 lubią to.
  20. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    i mięsko na gila zapewne dobrze doprawia

    zatem biwak zaklepany :D
     
    dantic3 i grazajag lubią to.