Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    spij spokojnie i pchly na noc

    a czytalem ze balujesz do rana ;)
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ona z tego jest nieznana

    Posiedzenia lubisz nocne
     
  3. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    spać nie mogę to co pocznę ?

    A tu fajne są dziewczyny
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    i w tym nie ma żadnej winy

    jak tam konkurs w ryb łowieniu?
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Starym już więc w mlodych cieniu :)

    6 miejsce całkiem dobre , dyplom, uścisk , punktów sporo
     
  6. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    a po nocy przyszedł dzień :)
    ktoś mi kubek z kawa wział :p
     
  7. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    kto sie tak na mnie uwzial

    bez kawy ledwo zyje
     
  8. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    sukienek nie szyje

    o kubek znalazłam
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja na giełde polazłam

    pietruchinowi dyplomu gratuluję :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 marca 2015
  10. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    ja takze winszuje

    pietruchin dumny paraduje :D
     
  11. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    I dyplom wszystkim pokazuje
    Gratki wielkie Pietruchinie ja kubeczkiem to opije
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    ej nie kpijcie bo zabije :)!!!

    Gratulować nie ma czego ale dzięki :)
     
  13. oK_8

    oK_8 Półbóstwo forum

    czy złowiłeś jakieś "szczęki"?

    jak wam mija popołudnie?
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    troszkę leniwie , troszkę nudnie

    szlaban na spacer bo deszcz leje
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ale dziś trochę kuleje

    u mnie pogoda dziś wspaniała
     
  16. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    caly dzien bede spala

    jutro jak bedzie pogoda pojde sobie do ogroda
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    rośnie u ciebie jagoda ?

    dziś niedziela jest palmowa
     
  18. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    palma duża kolorowa

    tylko żeby chmury zniknęły :sleepy:
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gdzieś wysoko się zacięły

    ale słonko też wyjrzało :)
     
  20. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    lecz tak bardzo nie śmiało

    czy czas wszyscy przestawili