Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    stawik był bezrybny

    ale słoneczko o wiele przyjemniejsze
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przyjdą jeszcze dni cieplejsze

    i do cienia będziem zmykać :)
     
  3. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    ta a pszczołki beda tam bzykać
    wiosna czas radosny
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    coraz bliżej pięknej wiosny

    jeżyk do mnie fajnie mruga :D
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a po szybie spływa deszczu struga

    i dantic w nowej szacie
     
    Ostatnie edytowanie: 27 marca 2015
    pietruchin48, dantic3 oraz ryba4862 lubią to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a wy dużo kubków macie :)

    marzenko za kubeczki ja dziękuję :inlove:
     
    ryba4862, pietruchin48 oraz marzena5275 lubią to.
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jeszcze Cię nimi obdaruje

    jak tam ewent moi mili
     
    ryba4862, pietruchin48 oraz dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ile żeście koszyczków kupili

    pomalutku i do przodu :p
     
    ryba4862, pietruchin48 oraz marzena5275 lubią to.
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nie mam w zamrażalce lodu

    a tu weekend się zaczyna
     
    ryba4862, pietruchin48 oraz dantic3 lubią to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    fajna z ciebie jest dziewczyna :)

    a na grila nie pójdziemy :D
     
    ryba4862, marzena5275 oraz pietruchin48 lubią to.
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Z lodóweczki coś sięgniemy

    Burza była na Bielanach
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja zasuwam na kolanach

    pozamykaj dobrze okna :)
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    mogła być pogoda piękna

    bakłażan z grilla mi się marzy
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dopiero zupa mi się warzy :D

    a o grilu zapomnimy :D
     
  15. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    idziemy na Bielany
    tam kubeczki zbieramy
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba rady damy:D

    oj kubeczki nie chcą lecieć :eek:
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    przeszukaj na farmie kwiecie

    z pewnością tam znajdziesz kilka
     
    ryba4862, hania66 oraz dantic3 lubią to.
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie mam jeszcze wilka :(

    jak się wyśpię to poszukam :D
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz hania66 lubią to.
  19. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Ja tam będe kawy szukać xD
    Wilk babcie zawsze znajdzie:)
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz dantic3 lubią to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    od babci dostaniemy po pajdzie :D

    a ja mówię już dobranoc :D
     
    hania66, pietruchin48 oraz ryba4862 lubią to.