Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    trzeba farmę przyozdobić :D

    jak tam nóżki wyzdrowiały ?:D
     
  2. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Wyzdrowiały, wyzdrowiały, na zakupy poleciały :)

    Słońce świeci, żyć się chce
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzisiaj bolą mnie ręce :)

    słoneczko do pracy zachęciło :)
     
  4. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    wszystkie okna się pomyło xD

    tylko sąsiad jakiś zły
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wilk ma wielkie ostre kły :)

    na sąsiadów nie narzekam :p
     
  6. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Często przed nimi uciekam :p

    Szukam dobrego schronienia
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie chodz nigdy na zwolnienia :)

    znów uciekać muszę :sleepy:
     
    hania66, marzena5275 oraz ryba4862 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A chcesz może ty podnóżek :D ?

    Wiosną jest zima, zimą była wiosna...
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    zima do morza i gęba radosna

    kwitna żonkile krokusy bławatki
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja za chwilę zjem sobie z jogurtem płatki :D

    siostra leży i ogląda
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na krasnalka też spogląda :D

    już wróciłam moi mili :D
     
  12. halina54

    halina54 Hrabia forum

    warto zyc dla takiej chwili

    lata pszczola kolo kwiatka
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ale nie mam jeszcze bratka

    a halinka ma serduszko :)
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    pocalować lekko w uszko

    potem sen scalować z powiek
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wypoczęty dzisiaj człowiek

    mrozik dzisiaj trawkę zmroził :wuerg:
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    rolnik furmanką powoził

    słonko ładnie świeciło
     
    hania66, pietruchin48 oraz dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    całe łąki za kwieciło

    jutro tez słoneczko będzie :)
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale w czwartek lać ma wszędzie:cry:


    a ja tak nie lubię deszczu
     
  19. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    kropli pięknych - rzeklby wieszczu

    wiosną duszę cieszyć trzeba
     
    marzena5275, dantic3 oraz ryba4862 lubią to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    brakło mi na dzisiaj chleba

    wykorzystam dzisiaj słońce :)