Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Raczej się zdrzemnę

    jestem bardzo spokojną jednostką :p;)
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    bawisz się kostką?

    Do Wrocławia trza przyjechać;)
     
  3. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    I na zawał zjechać

    akurat dziś byłem Obornicką 130 dziś odwiedziłem!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2015
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ja wychodzę zawsze tyłemxD

    no to Wrocław ucieszony
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja zjadam korniszony :D

    przygotuje wam też gąskę :D
     
  6. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    gąskę zjadam na zakąskę

    a na deser z bananem bułka
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mi na ścianie wisi kukułka

    chyba sobie pośpiewamy :D
     
  8. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    razem z ludnością farmeramy

    tańce też są wskazane
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    a mogą być połamane

    na gitarze guciu zagraj
     
  10. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    a nastanie na ziemi raj

    mogę zagrać ale komuś na nerwach ;)
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ale tylko w dowolnych przerwach

    ja koncertu teraz słucham :D
     
  12. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    to ja tak ładnie gram ;)

    czemu na nic niema czasu :(
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ni rób tyle hałasu:D

    ja tam czasu dużo mam :)
     
  14. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    ram tam tam ram tam tam ;)

    a bębenka nie ma
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no to guciu SIE MA

    dobry humor dobra rzecz :D
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Barcelony leci mecz

    Lecz nie im ja kibicuję
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    będę grzeczna obiecuję :p

    jaka twoja jest druzyna :)
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Mogą komuś nerwy nie wytrzymać:)

    Warszawianin ja od prapra
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    teraz juz nam wszystko gra :)

    a w Warszawie ja nie byłam :(
     
    -guciu74-, feniks1414 oraz ryba4862 lubią to.
  20. grazajag

    grazajag Fanatyk forum

    i dużo z tego powodu straciłam

    Kraków piękne miasto