Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    i wątroba się spisuje ;)

    niech się w mięśnie tłuszczyk zmienia
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jak nie będą mieli lenia

    to zmieni się na pewno
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    w szopie poukładałam drewno:D

    niech się dzisiaj też napiją :D
     
  4. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    wtedy weselej zyja

    porzucmy smutki i troski
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wystawiłam swoje nioski

    pochmurnie się zrobiło
     
    pietruchin48, marzena5275 oraz ryba4862 lubią to.
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dawno mnie tu nie było

    a tu cisza taka
     
    pietruchin48 i ryba4862 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak u pana tic -taca :D

    pochowali się w krzaczorach :D
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz marzena5275 lubią to.
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    spędzę weekend w górach

    z krzaczorów trzeba ich wygonić
     
    ryba4862 lubi to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    farmeramę im zasłonić :D

    ja też muszę na razie iść ;)
     
    pietruchin48 i ryba4862 lubią to.
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    da Ci winogrona kiść

    ale chyba nie w krzaczory
     
    dantic3, pietruchin48 oraz ryba4862 lubią to.
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    to dylemat całkiem spory

    czy dzban miodku czy beczka piwa?
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    lepiej piwa co go wcale nie ubywa

    chociaż ja tam wolę wino
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    I dylemat wciąż nie minął

    Może whisky pełna szklanka ?
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    byle nie wpić jej z ranka

    lepiej z wieczora
     
    dantic3, pietruchin48 oraz ryba4862 lubią to.
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Z wieczora na drinia pora

    Może coś na bazie martini ?
     
    dantic3, marzena5275 oraz ryba4862 lubią to.
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    chciałabym mieć coopera mini

    proponuje krwawą mary
     
    pietruchin48 i dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a co tu za bajery

    na chwilę wyszła i co słyszę ?:D
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz marzena5275 lubią to.
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ledwo dyszę

    do weekendu przygotowania
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na bloku u nas rusztowania

    to polej troszeczkę :D
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz marzena5275 lubią to.
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    czerwone winko czy różaną naleweczkę

    wybór do Ciebie należy
     
    dantic3, pietruchin48 oraz ryba4862 lubią to.