Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    zjadłam kilka ciasteczek

    popiłam mleczkiem
     
    ryba4862, waderówek oraz dantic3 lubią to.
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Czy ktoś słucha tej ciszy troszeczkę ?

    Chyba wypada życzyć snów kolorowych
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jutro sto pomysłów nowych

    wpadnie na rymowanie
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    to dobre jest na spanie

    po nocach lwy harcują
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    forum przed intruzami pilnują

    czasem kogoś zbalamucą
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    może nawet w głowie zawrócą

    trzeba mieć się na baczności
     
  7. -eliv-1

    -eliv-1 Młodszy ekspert

    tracic myszke nie po zlosci

    raz dwa trzy
     
  8. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i daleko poszliśmy my

    cztery, pięć, sześć...
     
    dantic3 lubi to.
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    mówię wszystkim cześć

    event zakończony
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    posyłam ukłony

    do końca mam daleko
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mi brakuje jeszcze irysa deko

    za to wypadajek mało
     
    pietruchin48 i marzena5275 lubią to.
  12. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i tak się nic nie stało

    ja nie biorę w tym udziału
     
    waderówek i dantic3 lubią to.
  13. -eliv-1

    -eliv-1 Młodszy ekspert

    zawsze mysle o mym Wladziu

    kiedy byla letnia pora
     
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    ale teraz mi jest szkoda...

    niedługo konkurs rosyjski
     
    waderówek i dantic3 lubią to.
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    kupie domek kanadyjski

    jakoś tu cicho
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystkich poniosło licho

    z pięknej pogody korzystają
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    lub w warcaby sobie grają

    dantic po grzędzie sie krząta
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziś w domku sprząta

    na razie nie mam czasu ;)
     
    pietruchin48, marzena5275 oraz ryba4862 lubią to.
  19. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    bo wypadnę z transu

    oglądam SpongeBoba
     
    dantic3 lubi to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja mam w domu nieroba :D

    chciejmy razem pokochać świat :)
     
    pietruchin48, ryba4862 oraz marzena5275 lubią to.