Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    ale przecież nie umrzemy z zimna :D

    no to może morze?
     
    -guciu74-, becia1989 oraz dantic3 lubią to.
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nic tu dzisiaj nie pomorze :wuerg:

    ide sobie na działeczke :D
     
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i będziemy palić beczkę :D

    albo pojedziemy za granicę
     
    -guciu74-, becia1989 oraz dantic3 lubią to.
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    stukłam dziś donicę

    piękny dzionek dzisiaj mamy :)
     
  5. grzybek2851

    grzybek2851 Półbóstwo forum

    pojade dziś w odwiedziny do Mamy

    a potem jak się uda
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wieczorem znowu nuda :p

    do ewentu się szykuję :wuerg:
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    rozbijam doniczki chałupę rujnuję

    byle nie baranowi na głowie
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no bo co teściowa powie ?:D

    baran cacy cacy xD
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    poklep mile go po glacy

    taka straszna ta teściowa?
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no a o czym mowa :)

    baran glacy jeszcze nie ma :D
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    niech go glaszcze łapka twa

    każdy baran lubi to
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mam w portwelu złotych sto :)

    baran mówi nie jest kotem xD
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    To mu tłuczkiem przyłóż potem

    Nie bój wcale się teściowej
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    szukać trzeba takowej :)

    tłuczek poszedł na podpałkę xD
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Wszystko wyniesiesz na działkę

    Jak się ociepli wpadnę na grilka
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mam tam krzeseł kilka :D

    wpadaj kiedy zechcesz :)
     
  17. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    a co, nie chcesz?

    wpadaj, wpadaj
     
    -guciu74-, becia1989 oraz dantic3 lubią to.
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    siadaj, wypij i zajadaj
    z nami chętnie też gadaj.

    mnie dopadło przeziębienie
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chciałabym mieć jelenie

    zmykaj Mychor do łóżeczka :)
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    wódeczki z pieprzem przed snem łyżeczka

    a jeszcze lepiej kieliszek cały