Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    a ja w błocie sobie brodzę.

    Coś bym przekąsiła ...
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może bym cię o cos poprosiła :)

    a ja sobie loda zjem :D
     
  3. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    ładny dziś był dzień

    Loda też poproszę :)
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak trawnik skoszę :D

    chętnie bym ci go podała :)
     
  5. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    a ja bym nie nawiała ...

    dobra, zjem sałatkę ...
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na spodnie naszyję łatkę

    polecę na zbiory :)
     
  7. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    albo na amory ...

    A ja sie oddalam ...
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do zupy wody dolałam

    za daleko ty nie odchodz :)
     
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    bo się zrobi zaraz mokro

    spać mi się chce bardzo
     
  10. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    pukam tutaj darmo?

    wszyscy zaspali :D?
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gdzie sie podziali ;)

    piękny ptaszek i krokusiki :)
     
  12. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    zjadłam wszystkie herbatniki :cry:

    na twoją wiosnę miło patrzeć :inlove:
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    muszę ślady zatrzeć :D

    twoja jest prześliczna :)
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    I twoja i jej jest magiczna

    za oknem ptaszki ćwierkają
     
  15. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    wiosnę witają xD

    mamy tutaj magiczne krawcowe :inlove:
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzisiaj pije soki owocowe :D

    gdzie idziecie na śledzika ?:D
     
  17. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    do dentysty bo mam bzika

    U mnie już post trwa od tygodnia :sleepy:
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie płonie pochodnia :D

    biedny guciu już postuje ?:D
     
  19. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    a dantic jak zwykle ze śmiechu nie wytrzymuje

    raz na wozie raz pod wozem ;)
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    pod wozem wali nawozem

    z czego nam się dantic brechta ?
     
    marzena5275, dantic3 oraz becia1989 lubią to.