Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i napisać o nich treść

    Już doczekać się nie mogę...
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja ci w tym pomogę :D

    oleju dużo potrzeba :p
     
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i sukienka się popruje :D

    co by tu jeszcze kupić...
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i portwela nie zgubić :)

    dokup dużo dżemu :)
     
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i będzie wszystko po słodkiemu :)

    olej, dżem.. a może jeszcze cukier?
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czapke mam na bakier

    dużo cukru ty nie zjadaj :)
     
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    zaraz mi tu siadaj!

    ale ja się nudzę...
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    po kawie się obudzę

    to zacznij piec pączki :D
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    podwiń rekawy upaciaj rączki

    juz godzine temu wstalem skoro świt
     
  10. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    a ja o 11, to nie był z pewnością świt :D

    masz świetną sygnę..
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja znowu stygnę

    i Wika nam się zmieniła
     
  12. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    bo moja się zestarzała

    a już w drodze letnie ubranko...
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    wika kankana tanczy z dantikiem i hanką

    chetnie bym na to popatrzyl w realu
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wyjechałam do Nepalu

    a pietruchin leży w kojcu :D
     
  15. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    i w Polsce jesteśmy w końcu

    jedziem na Słowację, Czechy, czy może do Brazylii?
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    muszę nasiać bazyli

    do Rio pojedziemy :p
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    kabanosy zawieziemy

    walentnki się zbliżają
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    czyli Walę Tynki się zbliżają

    chociaż nie wiem, po co trzeba czekać tak długo, skoro można rozwalać tynki codziennie
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzisiaj coś mi sennie

    widzę moją sąsiadeczkę :D
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    dam ci soli beczkę

    co masz na czole?
     
    -guciu74-, pietruchin48 oraz becia1989 lubią to.