Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wychodze już z grabiami

    znów roślinki do wysiania :)
     
  2. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    chyba czas do spania...

    tam gdzie nikogo nie ma
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja mówie do was sie ma :)

    gdzie są rymokleci :p
     
  4. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    śnieżek pada słonko świeci

    zalegają po smacznym obiedzie
     
  5. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    jak się nowy ewent powiedzie?:oops:

    wszyscy przygotowani?
     
  6. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Raczej będę na bani ;)

    ale kiedyś wezmę się za siebie :p
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gwiazdki świecą na niebie :p

    guciu będzie na bani ?:D
     
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    i pojedzie saniami

    po pijaku w drzewo trafi
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    albo trafi do mafii :D

    niech uważa ślisko jest na drogach
     
  10. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    ze śmiechu tarzam się po podłogach

    Dantic jak zwykle tryska humorem :p(Jak zwykle polewka ze mnie spoko )
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba nie jestem potworem :wuerg:

    lubie sobie pożartować :)
     
  12. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    lepsze to niż chorować

    A potworem to jestem ja :)
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to się z celem mija

    na potwora nie wyglądasz :)
     
  14. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    Za dużo horrorów oglądasz

    widzi mi się idom misiexD
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie byłam jeszcze w lesie

    może masz coś w kieliszeczku :D
     
  16. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    dziś jadę jak kotek na mleczku

    czasami jestem poważny xD
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    na ulicy bądz uwazny

    mleczko dzisiaj co tak skromnie :p
     
  18. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    rozsądek powrócił do mnie

    lecz nie na długo ;)
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i oczkiem mrugo :)

    za niedługo tłusty czwartek :D
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    popłyną na bahamę statek

    pączki tylko z nadzieniem różanym:inlove: