Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    a praca jest cacy

    wreszcie rozruszamy kości
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    ja też to widzę i wydaje mi się bez sensu.
    Uprzedzam, że będę raportować

    Są powody do radości!
    Praca oznacza zarabianie kasy
     
  3. -guciu74-

    -guciu74- Chodząca legenda forum

    latem można wybyć na wczasy

    leniom mówimy kategoryczne nie
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    niech sobie śpią całe dnie
    a potem marudzą, że klepią biedę
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    może czekają na jakąś schedę

    ja akurat jutro pracować nie muszę

    i na narty ruszę

    Wam miłego w pracy życzę
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może i ja się skuszę

    kto z was lubi poniedziałki :p
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    pandy wyprodukowały pałki

    poniedziałki bardzo lubię
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja z barankiem się czubię :D

    tez na narty chce pojechać :wuerg:
     
  9. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    daleko odjechać

    z góry poszusować
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    w chatce przy kominku z Kimś milym się schować

    razem patrzeć w iskry glośno strzelające
     
  11. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    by nazajutrz popłynąć w ryzy drżące

    jak tu być policjantem
     
  12. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    czasem trzeba sypnąć żartem

    miłego dnia życzę
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba się poryczę :p

    znowu przyszła zawierucha :(
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Oj tam oj tam uśmiechnięta bądź dziewucha

    Toć początek jest lutego
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nie lubię miesiąca tego

    już bym wolała żeby był kwiecień
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba pójde sobie w cień

    fajne rybki ja tu widze :D
     
  17. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    zerkać zza krzaka się wstydzę xD

    miłością zapałały
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    i potomstwa dochowały

    atmosferę walentynek i rybki wyczuły
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i ptaszki się wykluły

    coraz bliżej walentynek :p
     
  20. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    kocham mówi Marcinek :inlove:

    zadania nowe przed nami
     
    pietruchin48, -guciu74- oraz dantic3 lubią to.