Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    sweter popruje

    ja tam wole kwiatki siać :D
     
  2. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    już zaczęłam prać :D

    kwiaty też sieję
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja się śmieję :D

    becia winko postawiła :)
     
  4. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Ja kieliszek podstawiłam
    W pole nie dam rady dzis
     
  5. misiu51

    misiu51 Młodszy ekspert

    na zakupy muszę iść

    może wieczorem jak się uda
     
  6. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    jaka ze mnie maruda

    u hanii jeżyk z bukietem
     
  7. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    U beci czerwień świeci
    A mnie leń dopadł
     
  8. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    przecież to nie listopad :D

    haruję od rana
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wylała mi sie śmietana :)

    dżemkę se zrobiłam
     
  10. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Ja tam nic dzis nie robiłam
    A wieczorek miło sie zaczyna
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u mnie rośnie koniczyna

    śliczny jeżyk na mnie patrzy :)
     
  12. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    mnie skarbonka majaczy :D

    maki się rozwijają
     
    -guciu74-, pietruchin48 oraz dantic3 lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mi pąki puszczają

    pusto w mojej skarboneczce :D
     
    -guciu74-, pietruchin48 oraz becia1989 lubią to.
  14. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    pobiegam jeszcze troszeczkę

    u mnie też w skarbonce krucho:cry:
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zakropiłam sobie ucho

    dzionek szybko minął :)
     
    ryba4862, -guciu74- oraz pietruchin48 lubią to.
  16. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    kto z dynamitu słynął? :D

    pracowicie go spędziłam
     
    ryba4862, -guciu74- oraz dantic3 lubią to.
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ;)o ja się zdziwiłam

    za to ja się obijałam :p
     
    ryba4862, -guciu74- oraz becia1989 lubią to.
  18. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    wreszcie odpoczywałaś :inlove:

    za to jutro odpoczywam
     
    -guciu74-, pietruchin48 oraz dantic3 lubią to.
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    w nocy się zrywam
    znowu jutro mam zajęcie :)
     
    -guciu74- i pietruchin48 lubią to.
  20. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    obrócę się na pięcie :D

    kwiatki będę siała xD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2015
    -guciu74- i dantic3 lubią to.