Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i się nie obijajcie :D

    bateryjki gdzie jesteście :D
     
    milencia_em i -guciu74- lubią to.
  2. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    No na słoneczku sobie leżymy
    Ale do Was tak daleko tylko latareczke znajde
    to Was odnajde
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ukroiłam sobie pajdę :)

    obiadek trzeba przygotować :p
     
    -guciu74-, marzena5275 oraz milencia_em lubią to.
  4. oK_8

    oK_8 Półbóstwo forum

    obiadem nie trza się stresować

    ja dziś czekam na podany
     
  5. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    a u mnie będą dziś tany tany

    ja eventu nie zdążę zrobić :(
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jak się zaweźmiesz to uda Ci się do końca dobić

    ja po evencie mam 0 super nawozu:cry::oops:
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzisiaj nie ma mrozu

    nawozem nie trzeba się przejmować :)
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    chciałam go troszku zachowaćxD

    mrozek lekki trzyma
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może być jeszcze zadyma

    u mnie kapie z dachu :)
     
  10. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    zaraz zatańczymy brachu

    właśnie maluję paznokcie
     
    -guciu74-, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mam roboty po łokcie

    może dac ci jakiś lakier ?:)
     
    -guciu74-, milencia_em oraz marzena5275 lubią to.
  12. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    Ja juz pomalowałam
    tylko jestem ciekawa kto zagra
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może potrzebna wiagra :D

    milencia idzie dziś na tany :)
     
    -guciu74-, milencia_em oraz marzena5275 lubią to.
  14. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    A to bedzie taniec tupany czy bujany
    Ja tam mam na dzis dosc baterie ładowałam cała noc
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wywietrzyłam dzisiaj koc

    w nocy sobie smacznie chrapie :)
     
    -guciu74-, milencia_em oraz marzena5275 lubią to.
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    chcę pozwiedzać ciepłe kraje

    marzą mi się Emiraty
     
    -guciu74- i milencia_em lubią to.
  17. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    No to jak nic lec tam na raty
    Ja to chce lato
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wnuk powiedział tato:)

    na lato sobie poczekamy :)
     
    -guciu74- i milencia_em lubią to.
  19. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    długo bedziem czekac a co z wiosna zrobimy
    no chyba jej nie przespimy
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    letnie buty kupimy

    i nowe ciuszki