Rymowanie zdań

Temat na forum 'Kurza grzęda' rozpoczęty przez użytkownika krasnoludek10, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    a za kasę się zabawić

    niech to będzie dzień udany
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    a pietruchin dzień ma wolny?

    ładna pogoda
     
  3. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    druga zmiana nie swoboda

    zaraz zmykam tyrać ciężko
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    będzie tęskno

    ja właśnie zaczęłam:D
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    ja tak fajnej pracy nie mam

    by na grzędzie spędzać dzień
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    tam też nie siedzi leńxD

    łącze miłe z pożytecznym
     
  7. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    ważne by być bezpiecznym:)

    a praca,dla każdego miłą była:)
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    fajne chwile z nią spędziła

    ale długo trza pracować :oops:
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A ja lubię się stołować:D

    i na spacery chodzić
     
  10. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    spacer to zdrowie,nie zaszkodzi:)

    lecz na dworze taaaka plucha:cry:
     
    pietruchin48, waderówek oraz dantic3 lubią to.
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dobrze ze nie zawierucha

    niech już wreszcie wiosna przyjdzie
     
  12. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    ciepło będzie,zieleń wszędzie:music:

    i zapach lata
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    do lata jeszcze długa data:cry:

    a tu zima trzyma
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    niedźwiedź czosnek wcina

    ja wolę bigosik:p
     
    pietruchin48, hania66 oraz dantic3 lubią to.
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zgubiłam grosik

    i jeszcze coś do bigosu
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    może trochę mrozu

    padał śnieg, została breja
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    albo jakaś knieja

    zrobiło się błoto poślizgowe
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    to bardzo niezdrowe

    kapuśniaczek ciągle pada
     
  19. hania66

    hania66 Półbóstwo forum

    No a u mnie była niezła narada
    Jak to dobrze zem juz w domu
     
  20. MOD_Dotti

    MOD_Dotti Guest

    nic nie mówić trzeba już nikomu

    teraz czas na odpoczynek