Rymowanie zdań

Discussion in 'Kurza grzęda' started by krasnoludek10, Aug 26, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chinczycy są żółci

    wróci to opowie :)
     
  2. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    jesteście po słowie?

    chętnie też posłucham :)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja z baranem grucham

    drinka sobie zrobie :D
     
  4. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    jasne, drink to zdrowie :)

    Może też się skuszę .... :)
     
  5. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    pomaszkiecisz sobiexD

    obyś nie zasnęła gdy z opowiastką wróci;)
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wróci i zanuci

    pomaszkiecić też ja lubie :D
     
  7. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    kto nie lubi, ja też skubię ...

    orzeszki solone
     
    -guciu74-, *Happygarden* and dantic3 like this.
  8. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    lubię i ja,ale później gardło wysuszone

    wolę wafelki słodkie
     
  9. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    dobre są te z miodkiem

    A ja wolę słone :)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    założyłam korone

    na bal się wybieram :D
     
  11. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    popieram ....

    mamy wszak karnawał :)
     
  12. *Happygarden*

    *Happygarden* Półbóstwo forum

    a ja pracy jeszcze nawał

    na balu u dantic jezioro łabędzie?
     
  13. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    tak, pewnie sporo ludzi będzie ...

    tez się wybiorę i się wystroję :)
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja się nie boję :D

    baran mi polewa :D
     
  15. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    ha .. i pewnie śpiewa :)

    Co dobrego leje?
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba oszaleje

    drinki mi podaje :D
     
  17. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    a żarcie też daje?

    Chyba się przyłączę ...
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zaraz chyba skończę

    żarło to on sam zjada :D
     
  19. basia_2804

    basia_2804 Generał forum

    to niech spada ....

    Coś dobrego sama zrobię :)
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chleba nadrobię :D

    zrób coś na przekąskę :)