Runa - Mniejsza Ilość Półproduktów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 26 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    83,3%
  2. Nie

    16,7%
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Myślę że nowa runa na drzewie mądrości by się przydała

    była by to zmniejszająca wymagania produktów w dzielnicy

    przemysłowej do 15 % podzielona by była ta runa na 3 części do

    zdobycia pierwsza część 5 % - gwiazdek 25 druga część 10%

    -gwiazdek 50 i trzecia część 15% - 75 gwiazdek

    chodzi dokładnie o to np mamy 100 owsa to 5% , 10 % i 15% mniej jeżeli mamy 2

    jajka zostają wszystko co jest od 100 sztuk

    runa niech znajduje się za runą bonus dla piekarzy , mania przetwórcza kwiaciarz na

    medal
    __________________
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Pomysł dodaję do spisu.
     
  3. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    FarmaNirvany Twój post kasuję, w tym dziale pożądane są dyskusje, posty typu "Super pomysł", "Jestem na tak" itp. traktowane są jako spam i usuwane. Jeśli pomysł Ci się podoba uzasadnij to proszę. :)
     
  4. romaskrys

    romaskrys Moguł forum

    Dobry pomysł. Na drzewie Mądrości w ogóle powoli zaczyna brakować run jeśli ktoś osiągnął już jakiś wyższy poziom w grze. Pomysł mi się podoba tym bardziej, że ceny w gwiazdkach niezbyt wygórowane ale za to płacone kilkakrotnie bo osobno dla poszczególnych zawodów. Ok, popieram.