rozmowy z moderatorami

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -kangoo-, 6 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    2 dni temu chyba napisałam, że nie widzę potrzeby istnienia wątku typu Pytania/Prośby do moderatorów. Wszyscy wiemy jak zakończyła się Bronka, jakie słodkie pitu-pitu było czasami w Pytaniach/Prośbach. Jednakże były też poważne dyskusje z moderatorami.
    Teraz mamy nowe forum bez wątku do rozmów z Ekipą. Czuję jakiś niedosyt. Pojawia się pytanie czy problem - wiadomo w Ogólnych - szybka odpowiedź, temat zamknięty. Gdybym chciała coś dodać, musiałabym tworzyć nowy temat i przypuszczalnie zostałabym upomniana za dubel. Gdybym nie zgadzała się ze zdaniem moderatora, zostanę odesłana do PT. Dziwne jest takie zamiatanie niewygodnych tematów. W imię jakiegoś dziwnie rozumianego porządku i spokoju na forum? Żeby nie spoufalać się z Ekipą? No, teraz to chyba przesadziłam, ale doprawdy nie rozumiem Waszego uporu.
    Czy naprawdę nie można otworzyć wątku do rozmów z moderatorami? Na każdym chyba forum gier BP jest taki wątek. Co stoi na przeszkodzie, żeby i u nas taki istniał?
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  3. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Czyżby brakowało Ci Kaś upokarzania ekipy??xD
    To był oczywiście żart,ale cieszę się że masz niedosyt xD:p

    Musa nie żartuj,w dziale ekipa i Waszych bądź co bądź prywatnych wątkach nie wypada poruszać poważnych problemów,zresztą bardzo dobrze wiesz o co chodzi i ja nadal czekam na utworzenie tematu pt.."Pytania i prośby do ekipy",obiecałaś 8)
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    BA_Musa, odpowiedź brzmiała, że TL uważa taki wątek za zbędny, więc gdzie mam podyskutować, że jednak jest potrzebny? Gdzie dyskutować o tym, że tak szybkie zamknięcie TPO i ZhTcH było niezasadne albo chociażby o tym dlaczego w Dyskusjach o grze gracz nie może założyć sobie nowego tematu? W prywatnych wątkach moderatorów gdzie same kawki i ciasteczka? Mam sobie wybierać moderatora do takich pytań czy macie grafik?
    Nie chodzi mi o szybką odpowiedź na pytanie, ale o dyskusję, wymianę myśli.

    Ewcia, chyba musiałam dojrzeć :p albo za dużo tu czytam 8)
     
  5. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Kaś powód upierania się ekipy jest prosty -nie chcą z nami rozmawiać na trudniejsze tematy,czy rozwiązywać na gorąco trudniejsze problemy,przynajmniej ja mam taką teorię spiskową :palbo boją się z nami dyskutować,bo może się zdarzyć,że to user będzie miał rację i poparcie innych userów i co wtedy?:eek::p
     
  6. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dział pytań ogólnych służy do zadawania pytań, a nie dyskusji w związku z czym temat zamykam.

    Przedyskutujemy kwestię tego tematu i jak tylko podejmiemy decyzję to zamieścimy tutaj odpowiedź.
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Przedyskutowaliśmy kwestię tematu i nie będzie takiego u nas.

    Uzasadnienie:
    W regulaminie mamy punkt:
    Powstanie takiego wątku będzie zapewne skutkowało skargami na moderatorów, a takie piszemy do pomocy technicznej. Podobnie będzie z podważaniem naszych decyzji, tzn. gdy zamkniemy np. jakiś temat będzie to rozkładane na czynniki pierwsze w takim wątku.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.