Rozmazane napisy i czarny ekran

Temat na forum 'Pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika dorro007, 24 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    Tak tak, wiem - ciasteczka i te sprawy.
    Komputer wyczyszczony.
    Czy wiadomo, co się dzieje z farmą? Kiedy próbuję się zalogować, to najpierw się długo ładuje, a potem pojawia się albo czarny ekran, albo wszystkie komunikaty są nieczytelne (rozmazane jakby). Ktoś coś wie?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Problemy, które opisałaś na chwilę obecną zgłaszasz tylko Ty.

    Na czym grasz - przeglądarka (jaka) czy klient?
    Jak inne strony, problemy te są jedynie w grze?
     
  3. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    Gram na przeglądarce CCleaner Browser, problemy występują tylko w farmeramie, inne strony działają bez zarzutu. Kłopoty zaczęły się wczoraj, myślałam, że przejdą do rana. Nie przeszły. Klient nie daje rady, bo oprócz tych kłopotów - strasznie spowalnia grę.
    Nie umiem wstawić screena, chciałam pokazać, jak wyglądają u mnie napisy.
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Gram na tej samej przeglądarce i wszystko ok.
    Sprawdż aktualizacje.
     
  5. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    A jak to zrobić?
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sprawdziłam teraz przeglądarkę, o której piszesz i u mnie wszystko w porządku:

    test.png

    A jak u Ciebie z wielkością okna gry? nie masz go przypadkiem zbytnio powiększonego, może zmieniałaś coś w ustawieniach rozdzielczości grafiki w komputerze?

    W górnym pasku po prawej stronie kliknij 3 kropki i wybierz Ccleaner Browser Informacje.

    Aniu dzięki za pomoc.
     
  7. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    Nie zmieniałam ustawień, okno jest normalne, rozdzielczości nie tykam. Przeglądarka aktualna.
    PS. Jak wstawić obrazek do posta?
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    W prawym górnym rogu przeglądarki są 3 kropni. Naciskasz i CCleaner informacje , klikasz w to I pokazuje się Z bboku panel i znowu wybierasz CCleaner informacje. Wtedy zobaczysz czy masz aktualną wesję.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz już zrzut ekranu to wysyłasz na jakiś Hosting (polecam Imgur). Wybieramy zapisany na komputerze obrazek i wysyłamy. Z wysłanego na hosting obrazka kopiujemy jego adres klikając na obrazku PPM czyli prawym przyciskiem myszy i wybierając Kopiuj adres obrazka. Taki adres wklejamy do okienka grafiki w poście czyli:

    Aby zamieścić grafikę w poście klikamy na ikonkę obrazka [​IMG]
    Wtedy pokazuje nam się okienko, do którego wklejamy skopiowany wcześniej link do grafiki, umieszczonej w internecie (hostingu):

    [​IMG]
     
  10. dorro007

    dorro007 Komisarz forum

    Muszę poćwiczyć wstawianie obrazków.
    Problem się rozwiązał - okazało się, że jakiś program blokował mi niektóre funkcje. Już wszystko działa. Dzięki za wsparcie @ania12355 i @SMOD_Atena. Można zamknąć wątek.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.