Rozdzielanie itemów

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Menasa, 8 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Chcesz rozdzielania itemów?

 1. Tak, niech się rozdzielają automatycznie.

  60,2%
 2. Tak, runa to świetny pomysł.

  17,3%
 3. Nie, nie chcę żeby się rozdzielały

  10,2%
 4. Jest mi to obojętne.

  16,3%
 5. Niech się rozdzielają w jakikolwiek sposób

  7,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 1. Menasa

  Menasa Forum Pro

  Jestem za przywróceniem opcji, by itemy po powrocie do paska automatycznie się rozdzielały.
  Drugą opcją byłaby runa za pomocą której by się rozdzielało tylko te itemy, które się chce. Runa byłaby za 100 gwiazdek. Byłaby to trójkątna runa i mogłaby się znajdować na prawo od runy Narzędzia w darze. Działałaby na zasadzie, że wchodzisz do niej, wybierasz item z paska, który zostaje rozłączony. Trochę jak Żywa legenda, ale zwraca itemy.
   
  Ostatnie edytowanie: 9 stycznia 2015
 2. BA_Chris

  BA_Chris Guest

  Dopracuj proszę pomysł, np. gdzie owa runa by się znajdowała na Drzewie Mądrości, jak by wyglądała? :) Na poprawki pozostawiam czas do jutra do godziny 22.00 :)
   
  krasnoludek10 lubi to.
 3. Menasa

  Menasa Forum Pro

  Lepiej? Nie chcę też narzucać za dużo, żeby była jakaś szansa, że to zrobią.
   
  krasnoludek10 lubi to.
 4. MOD_Dotti

  MOD_Dotti Guest

  Pomysł dodaję do spisu treści :)
   
  krasnoludek10 lubi to.
 5. hiacynta

  hiacynta Cesarz forum

  Za rozdzieleniem itemów jestem bardzo. W ogóle to nie rozumiem komu przyszło do głowy połączyć je na stałe w jedną całość, głosuję na tak. Mam takie na pasku i nie wystawiam ich nigdzie ponieważ w momencie ich usunięcia wiem, że się nie rozdzielą.
   
  krasnoludek10 i Mojabonanza lubią to.
 6. Menasa

  Menasa Forum Pro

  Naprawdę zależy mi na tym by znowu to wprowadzili. W takiej czy innej wersji. Mam kilka itemów złożonych, które ludzie chętnie by wymienili na gt i nic nie mogę zrobić.
   
  krasnoludek10 i agnieska lubią to.
 7. Malinka_12

  Malinka_12 Koneser forum

  Jest to bardzo dobry pomysł. W ogrodzie ozdobnym posiadam wiele ulepszonych itemów zwłaszcza wielkości 2x1, których niestety nie mogę postawić na pnączu. A chciałabym...Jestem za opcją, aby rozdzielały się automatycznie. Mam nadzieję, że ten pomysł zostanie zrealizowany.
   
  krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
 8. hiacynta

  hiacynta Cesarz forum

  Wypowiedziałam się w tym temacie na tak, jestem zaskoczona, że tak niewiele osób w tym temacie głosuje, ludzie ruszcie się:) To bardzo dobry pomysł.
   
  krasnoludek10 lubi to.
 9. blazers

  blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

  Szczerze to zupełnie nie jestem zaskoczony , że głosuje i bywa w tym wątku tak niewiele osób.
  Po pierwsze i najważniejsze te pomysły , innowacje i inne obchodzą BP tyle co zeszłoroczny śnieg.
  Robią i tak co wcześniej sobie zaplanowali i co im jest wygodne , a nie co chcieliby gracza.
  Userzy już dawno się o tym przekonali i wyciągają wnioski.
  Po drugie 90% propozycji tutaj jest zwyczajnie słaba , bez urazy.
  Ten pomysł był wałkowany od ponad roku jak rozwalili system tych itemów przy wysyłkach na G&T (to taki mini-event z wymianami).
  Głos wyjątkowo oddałem.
   
 10. hiacynta

  hiacynta Cesarz forum

  Szanuję Twoją opinię, byłoby nudnie gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie. Zainteresował mnie ten temat,bo wiele itemów nabyłam za realną kasę, teraz zaśmiecają bo nie mogę ich ani ustawić ani podarować:).
   
  krasnoludek10 i blazers lubią to.
 11. .latka.

  .latka. Stały bywalec

  zagłosowałem na tak,bo już mnie denerwuje ten komunikat:masz za mało towaru,a sam już nie wiem skąd mam te item-y :p
   
  krasnoludek10 i chrumcia91 lubią to.
 12. Sookie

  Sookie Chodząca legenda forum

  Zagłosowałam za runą..Mam tak dużo gwiazdek,że te 100 jak ubędzie to i tak nie zauważę a itemy chciałabym mieć rozdzielone:)
   
  krasnoludek10 lubi to.
 13. zagma

  zagma Chodząca legenda forum

  Zaglosowalam za opcja nr 1, bo powinny sie rozdzielac z automatu. Natomiast jesli przejdzie opcja nr 2, to tez nia nie pogardze;)
   
  krasnoludek10 lubi to.
 14. Menasa

  Menasa Forum Pro

  Zmieniłam trochę ankietę, mam nadzieję, że bardziej zainteresuję ludzi. ;)
   
  krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
 15. hiacynta

  hiacynta Cesarz forum

  Mam na pasku wiele itemów, które albo zdobyłam ciężką pracą lub kupiłam za realną gotówkę. Uważam, że są moje i to ja mam prawo dysponowania nimi. Gdybym przewidziała, że komuś przyjdzie do głowy tak głupi pomysł nie wiem czemu służący, nigdy bym ich nie łączyła. Są teraz dla mnie nieprzydatne, chociażby dla tego, że nie mogę wysłać komuś podczas G&T. Podpisuję się obiema rękami po trzykroć na TAK.
   
  krasnoludek10 i agnieska lubią to.
 16. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  halina415, Twój post usuwam ponieważ niczego do tematu nie wnosił. Swoje poparcie dla pomysłu wyrażasz głosując na "Tak", a w postach pożądane są komentarze na temat tego poparcia, dlaczego pomysł Tobie się podoba,itd.. czyli dyskusje na temat pomysłu.
   
  krasnoludek10 lubi to.
 17. agnieska

  agnieska Koneser forum

  Chciałam pozbyć się kilku itemów na GT, bo dają mało PD, a często zajmują 2 pola. Niestety nie da się ich sprzedać, bo są połączone z jakimiś podstawami. Jakbym chciała je komuś dać, czy się wymienić to rozumiem - nie wolno, bo ktoś nie będzie miał z tego pożytku, ale dlaczego nie da się sprzedać - jak na GT jest opcja sprzedaj - np. mam item Kufel litrowy zajmuje 2 pola i daje ok. 10 PD i sprzedać go nie mogę, bo wyskakuje masz za mało towaru. Mi już nie chodzi o te 4500 SG co dostałabym za ten Kufel litrowy tylko chcę się go pozbyć, bo mam bałagan w itemach - sporo mam takich niepotrzebnych :(
   
  krasnoludek10 lubi to.
 18. abwoman

  abwoman Forumowy żółtodziób

  Również chętnie bym się pozbyła niepotrzebnych itemów. Nie koniecznie muszę je sprzedawać mogła by być opcja jakiegoś śmietnika na niepotrzebne itemy ;), bo tylko zajmują miejsce.
   
  agnieska i krasnoludek10 lubią to.
 19. pbkl

  pbkl Ekspert forum

  Oj...mam sporo historycznych itemow... Najczesciej zdobytych mniejszym lub wiekszym nakladem sil. Moglyby wyladowac na pnaczu...Dlatego tez glosuje za automatycznym rozdzielaniem sie. Juz raz staralam sie aby je zdobyc i pomysl "placenia" gwiazdkami czy innymi, takze zdobytymi rzeczami, jest dla mnie nie do przyjecia.

  Mozna tez rozwazyc jeszcze jedna opcje-mozliwosc umieszczania na pnaczu juz ulepszonych itemow. Zmniejszy to balagan z ulepszeniami, ktore zostana w pasu po rozdzieleniu i nie wymaga wielkiej pracy ze strony BP.
   
  krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
 20. krasnoludek10

  krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  Zagłosowałem na "Tak, niech się rozdzielają automatycznie":) Powinno tak być - znacznie ułatwiłoby to grę. Zwłaszcza, że mam wiele ulepszonych itemów i nie mogę ich rozdzielić, więc ani na pnącze ich nie wstawię, ani nic z nimi nie zrobię. Tylko zaśmiecają pasek. Co do propozycji, aby ta opcja była na gwiazdki - tutaj jestem na nie, bo mam co prawda sporo gwiazdek, ale run jest tak dużo, że dalej ich mi brakuje (odkrywam co prawda tylko te, które mi są potrzebne, ale jednak nawet jakbym odkrył wszystkie, to bardzo dużo zostaje mi do odkrycia). Myślałem, abyś zmieniła ten pomysł tak, aby opcja ta była jako posąg w Świątyni Małp albo zakup za floreny, ale w pierwszym przypadku mam sytuację bardzo podobną (jak nie identyczną) co z gwiazdkami, w drugim natomiast niewiele osób posiadałoby tę funkcję a to raczej nie na tym polega Twa idea. Jedynym racjonalnym sposobem zdobycia tej opcji są wg mnie farmarki (ich też brakuje mi dość sporo, ale jednak można ich zdobyć moim zdaniem zdecydowanie więcej z większości eventów).
   
  hiacynta lubi to.