Opinie Rozbitek!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    U mnie 60 imprezówek dało 3x +1 do zbiorów, a 70 zwykłych dało 1 x +1 do zbiorów,
     
  2. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    Dzięki teraz wszystko jasne...pozdrawiam
     
    grania. i bogusiania lubią to.
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    niby zaczęłam rozsiew ale o evencie dowiedziałam się dzisiaj rano ,a dalej się zobaczy rozsiewam długo rosnące :)
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Lilka41 - zgodnie z tym, co wcześniej napisała Smod_Atena Twój post usunęłam.

    Powoli coś się sieje. Jutro i tak nic nie zdziałam, więc bardziej przyłożę się w niedzielę. :p
     
  5. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    No doszłem do 2 rośliny i co nie mam produkcji w młynie [​IMG]

    No chyba że ja liczyć nie umiem ale mam 7 zrobionych
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2023
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie masz, ponieważ kompas/pustą butelkę dostaniemy po zrobieniu siódmego kroku. Z tego, co widzę masz zrobione 6 kroków.

    Z Poradnika:
    upload_2023-1-27_19-2-48.png

    upload_2023-1-27_19-3-16.png
     
    6elka4, bogusiania oraz Aisha1969 lubią to.
  7. barbarka65

    barbarka65 Forumowy żółtodziób

    A drzewa stawiacie od razu czy później widzę że niektórzy na samych polach jadą na początku:sleepy:
     
  8. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

  9. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Wprawdzie to nieładnie że czyjaś bieda cieszy, ale przynajmniej nie czuję się osamotniona - wypadło : +1 z zagród....... nie wiem czy śmiać się czy płakać :(
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    dobrze widzisz :)
     
  11. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    a mapy masz? ja wlasnie ukrecilam pierwsze 10 szt. 4 h roslinki i dojrzewa na polu.
     
  12. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Już jest trzeba było czekać aż minie 5 godz
    A jak doszłem do 2 rośliny to powinny być a nie czekać aż minie 5 godz żeby te 5 szt się pokazało
     
  13. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    ja ostatnio tez czekalam, to teraz juz dziele po 5, na wszelki wypadek ;)
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    I dobrze widzicie.
    Ja na miniaturce widziałam 6,5 kroku dokładnie.
    Chyba czeka mnie znowu wizyta u okulisty...:oops:

    Widzę, że problem rozwiązany.

    Ja do tego etapu chyba w okolicach poniedziałku dotrę.
     
  15. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Roślinki to nie problem przy bonusach, ale jak narobiłeś tyle wypadalców o_O, na baha przecież nie ma 1-sekundowców???
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    było se powiększyć :p
    kończę na dziś na 5 zadaniu,kolczoch rośnie,bo brak wypadalców :cry:
     
  17. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    19 godzinna wspiega z dopalaczami (o ktorych wyzej pisali inni gracze) potraktowana sn (w slotach oczywiscie kerstestol+biala niewinnosc) - rosnie ok. 1 godziny, a daje 100% lub prawie 100% wypadajek. wiec...

    to do rana masz po ewencie;). brawo ty!
     
  18. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    A nie pomyślałabym, sądziłam, że ze 3h, nigdy nie próbowałam, a policzyć nie umiem, bo tu niekiedy % się dodają, a niekiedy liczy % z % dobrze wiedzieć na przyszłość.
    U mnie warzywka na wypadalce lecą, właśnie wspomniana wspięga, ale z delikatnymi wspomagaczami bez turbodoładowania, a korzystając z bonusów do plonów gonię jaskry i rumianki na farmie w pogoni za gwiazdkami 8)
     
  19. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    To jest zabawa więc poszły w ruch Floreny. Ale następne muszę już uzbierać ale sadził będę na okrągło jakieś Warzywo
     
  20. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    mozna i tak ;) kazdy sposob jest dobry!


    przed kazdym ewentem, (na ktorym mi zalezy), uruchamiam 3 galazki pnacza , ktore zwiekszaja efektywnosc sn: zniwa 2014, ziola faraona i urodzinowe zyczenie, po to wlasnie, zeby wspomniana wspiega w krotkim czasie zgromadzila potrzebne wypadajki (takie troche przedluzone sekundowe roslinki na baha:p)
    bez tych pnacz i sn warzywa bahamowe w sam raz nadaja sie na noc, a w dzien idzie roslinka ewentowa
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.