Opinie Rozbitek!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Na farmie zapanowała wrzawa. Statek Franka się rozbił! Tylko zaradny farmer będzie w stanie rozstawić obóz dla owczego rozbitka, nim zapadnie zmrok. Zabierz swój sprzęt i uratuj Franka!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Piątek, 27.01.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek, 02.02.2023, godz. 22:00

    [​IMG]




    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    bogusiania lubi to.
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ze względu na pnącze trzeba spiąć 4 litery i zabrać się do roboty xD;)
     
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Nie wiem czy mi się chce :D Rozleniwiłam się chyba na tym hamaczku :D I to tak,że nawet ilości badyla nie chce mi się liczyć :D
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i porównajcie "zwykłe" pnącze z "urodzinowym"...
    Nagrody cząstkowe też wyglądają lepiej.
    Oczywiście robię.:D
    Matematyka później.:p;)
     
  5. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Tego eventu już nie można sobie darować. 8)
     
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Przyznaję,że nagrody zacne ...:p tylko gdzies chęć mi umknęła ;)
     
  7. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Urodzinowy, jak chyba żadnego wcześniej, przerwałam w połowie. On chyba jeszcze trwa, nie? xD
    Ten zrobię, bo wygląda rozsądnie.
     
  8. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Pnącze fajne, dlatego trzeba zakasać rękawy i do dzieła. Wcześniejsze eventy nie urywały, ale ten już wart zapału.
     
  9. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Chyba czegoś nie rozumiem:p wybieramy najpierw jedną roślinę, jak skończymy zadania z nią związane robimy te z drugą tak? W poradniku jest napisane, że po skończeniu 12 zadań z jednej tabelki nie można przejść do drugiejo_O To jak jest w końcu ?
     
    Marzenakruczek i kencik1983 lubią to.
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ok,policzyłam ;)
    Róża 13500
    Bambus 7040
    Kamizelka ( wypadajka) 1750 szt
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2023
  11. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    w 7 zadaniach masz "wypadajke" do rozsiewu nastepnej rosliny i to jest ten event gdzie warto blokowac roslinki w mlynie
     
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Cały ewent to 12 zadań. Są 2 tabelki w zależności od której rośliny zaczynasz.Wybierasz rożlinę i siejesz. Jak skonczysz siać to od 7 zadania masz drugą.
     
  13. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Chodzi mi o to zdanie: Po skończeniu wybranego zestawu 12 zadań nie można przejść do drugiego.
     
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bo to jeden zestaw wybierasz. Ewent składa się z jednego zestawu.
    Jak zrobisz któryś z zestawów to już po ewencie-koniec .
     
  15. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Mam dosyc eventow, jeden po drugim to troche za duzo. Sianie zbieranie, gierki, Daliby jakis ze stodoly, zeby odpoczac troche. Nie ma sensu nic do stodoly zbierac bo lezy i kisnie. Hamaczek. Nawet jak nagrody niezłe.
     
  16. Honorata

    Honorata Młodszy ekspert

    Mnie wyszło róży 13.510
     
  17. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    czyli dobrze rozumuje jesli robie ta roslinke 4 h dojde do 7 zadania musze je kontynuowac do 12 ?
    czy moge po 7 przejsc do tych dluzszych roslin a potem eventualnie po jedenej z kazdej kategori ?? konczac na 11 i 12 pozycji
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ewent ma 12 zadań zaczynasz np od krótszej rośliny , a w 7-mym zadaniu siejesz już dłuższą.
    Trzeba robić po kolei od 1-12.
     
  19. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Robię oczywiście ale chyba biorę tą dłuższą wersję siania ;) i byle do pnącza a co będzie dalej w trakcie postanowię :) Jednym słowem nie dam się zrobić w bambus :D xd
    Potrzebne do pnącza :
    - bambus całe 7040 sztuk
    - kamizelki 820 sztuk
    Do zrobienia sporo czasu ;)
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pewnie, że robię :) Miła odmiana po urodzinach ;]

    Róża - 13.510 szt. / 23 zbiory
    Bambus 7.040 szt. / 12 zbiorów

    Troszkę sporo tego siania jak na jedną łąkę, trzeba będzie wrzucić coś w sloty :)
    -----------------------------------------
    Ja dla odmiany zaczynam tym razem od krótkiej roślinki, bo w weekend będę miał troszkę więcej czasu, którego ostatnio jak na lekarstwo....
    -------------------------------
    Powodzenia dla wszystkich :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.