Rozbiórka kolorowych zagród i fabryk

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Peter0202, 23 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy pomysł Wam się podoba ?

  1. TAK

    75,9%
  2. NIE

    24,1%
  1. Peter0202

    Peter0202 Okazjonalny autor

    Pomysł zrodził się u mnie już jakiś czas temu...

    Chyba prawie każdy ma w pasku kilkadziesiąt niepotrzebnych kolorowych zagród
    Więc chodzi mi o przeciwieństwo Warsztatu który mamy w mieście, można by dodać w nim opcje rozbiórki zagrody lub fabryki (kolorowe) na dwóch zasadach:

    1. Za sianogrosze np. 5 000SG (żółta), 10 000SG (pomaranczowa), 15 000SG (czerwona) 30 000SG (różowa) - odzyskujemy 50% narzędzi i zwierząt kolorowych włożonych w budowę zagrody lub fabryki;
    2. Za floreny np. 5FL (żółta), 10FL (pomarańczowa), 15FL (czerwona), 30 FL (różowa) - odzyskujmey 100% narzędzi i zwierząt kolorowych włożonych w budowę zagrody lub fabryki;
    Co sądzicie o moim pomyśle ?
     
  2. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Nazwę tematu zmieniłam, aby wskazywał czego dotyczy pomysł. Wątek dodałam do spisu :)
     
  3. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    fajny pomysl ale wyobraz sobie ze ktos rozbieze 100 rozowych trufli i za oferuje 200 skarboonek albo ludzie na gt wychwyca wszystkie róz ulepszenia i sa najbogatsi
     
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ciekawy pomysł. Podoba mi się. W pasku kisi się trochę zagród mało potrzebnych. W razie potrzeby fajnie byłoby odzyskać materiały użyte do ich budowy.
     
  5. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    A kto ci posiada 100 różowych trufli?
     
  6. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    sa tacy gracze co maja ponad 44 ja ani jednej nie mam haha
     
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Jakoś wątpię, a nawet jeśli,t o znaczy ze wydawał w grę tysiące złotych.
     
  8. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    moze i tak ale ten gracz byl najbogatrzy na farmie jak pamietam z poczatków mijej gry
     
  9. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Ciekawy pomysł. Mam w inwentarzu kilka niepotrzebnych żółtych zagród i chętnie przyjęłabym z powrotem zwierzątka i narzędzia. W opcji za sianogrosze napisane jest, że odzyskujemy 50% zwierzątek. To jak oddamy zagrodę, do której oddano 5 zwierzaków, to ile byśmy ich dostali? Chyba nie 2,5xD? Taka sama jest sytuacja, gdy oddajemy do zagrody 3 zwierzęta.
     
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ogólnie jestem na tka,a le ceny rozbiórki w sianogroszach różowych zagród najlepiej zwiększ co najmniej do miliona, lub niech będą tylko za flroeny.
     
  11. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    jeżeli ja mam płacić fl i sg za rozbiórkę to odpada taka opcja
     
  12. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Zaglosowalam na nie...ze wzgledu na opcje za fl. Juz raz budujac zagrody kosztowaly mnie one czesto gesto realna kase(kolorowe mutanty= SP= FL) i nie mam zamiaru 2 raz placic FL , lub za sg tracic rozowego czy czerwonego zwierzaka.
     
    Mateusz lubi to.
  13. qubasko

    qubasko Mieszkaniec forum

    Lepiej gdyby to było za darmo tak jak budowanie
     
  14. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Różowe zagrody i fabryki nie powinny być w ogóle rozbierane. (Chyba nikt by nie chciał???) No bo co można zrobić w odzyskanym kolorowym zwierzakiem? Zbudować kolejny raz tą samą zagrodę? :)Oddać do misji w spółdzielni? :):)Co innego niższe mutanty, które jeszcze czasem potrzebne są do eventów.
     
  15. saturn43

    saturn43 Okazjonalny autor

    powiem krotko : SPRZEDAC