Opinie Romantyczny sezon

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Jaskółka Joachim wraca na Romantyczny Sezon
    [​IMG]


    Wstęp do sezonu
    18.02.2021 godz. 14:00 - 20.02.2021 godz. 14:00

    Romantyczny sezon

    [​IMG]
    Sobota, 20.02.2021 godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 16.03.2021 godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Jest zagroda dla koszatek ale dla tych którzy wykupią dodatkowy pakiet
     
  3. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Czego się nie robi dla;) KoszatekxD....gramy
     
  4. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    no i nie robię koszatki tylko dla wykupujących pakiet nara wrrr
     
  5. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    A ja robię dla itemu i bonusu pd :p
     
  6. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Coraz większe wymagania:( przed nami i kasa ? .Trzeba to przetrawić o_O;) i podjąć decyzję :p.Koszatek jeszcze nie mam . Ktoś mnie przekona ?
     
  7. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Nie ma nic co by mnie zachecilo do robienia sezonu. Zyski za oddanie mnostwa rzeczy ze stodoly-znikome, wymagania: realna kasa jesli chesz cos miec-nie do przyjecia.

    Odpuszczam.
    Hamaczek :) :)
     
  8. daniell0123

    daniell0123 Aktywny autor

    Chyba też sobie daruje jak zawsze robie bo żeby mieć koszatki to trzeba 19,99 zł wydać
     
  9. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    Robię dla pamiątki i tropikalnego PD, ale 20 zł trochę mi szkoda na koszatki, więc odpuszczam. :D
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Robię, ale bez koszatek się obejdę:p Na szczęście bez większego problemu, bo i tak robię większość zleceń i tyle wystarcza do 40 zadania:D
     
  11. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja zawsze choc troche to robie. Dwa ostatnie nie oddawalam narzedzi, bo czekam na deski do rozbudowy magazynu.
    Teraz nie bede robila nic. Do misji wole oddac w spoldzielni.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Sezon ruszył:inlove: W poprzednim sezonie robiłam wszystkie zlecenia jak leci, ale oddawanie zwierząt było jednak zbyt bolesnym doświadczeniem;) Zwłaszcza zwierząt z farmy, bo wyspowe jakoś łatwiej mi hodować...
    Odpuszczę więc zwierzęce zlecenia Łasika i Bobera (u niego oddam tylko hodowlane). Turowska jest mało łakoma, więc niech jej będzie...
     
    Rose-Black, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Ruszył - za to mnie nic a nic nie ruszyło :p - to chyba z nadmiaru romantyczności w ,,schadzce,, tak mam :music:- nie robię i ... jak motylek lekko się z tym czuję :p
     
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    13 sezon a mnie zawsze zastanawiały te szare pola z prawej strony i jakoś sobie wmówiłem, że to dlatych co skończą 40 poziom :D
    a okazuje się, że to można robić na bierząco tak? tylko coś trzeba wykupić? może ktoś mi to na chłopski rozum wytłumaczyć?
    czy to jest jednorazowe i jak skończę pierwsze zadanie to zaliczy obie strony? i tak będzie za każdym razem? i jaki to jest koszt?
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nagrody w kolumnie po prawej stronie, to nagrody, które będziesz dodatkowo dostawał na kolejnych poziomach sezonu, o ile kupisz pakiet licencji sezonowej. Kosztuje on 19,99 zł., jeśli masz czynne konto Premium to 11,99 zł. Innej możliwości otrzymywania tych nagród nie ma :)
     
  16. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Konto premium nie mam ;)
    Elciu dziekuję, ale to tak uściślając to płacę te 19,99 i dostaję nagrody z obu stron?
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Płacisz 19,99 i tak, dostajesz nagrody z obu stron:) Dopisują się automatycznie na bieżąco od momentu zakupu licencji. Jeśli pakiet licencji kupisz później, już po przejściu paru poziomów sezonów, również otrzymasz te dodatkowe nagrody. Tyle tylko, że te "zaległe" nie dopiszą się z automatu, tylko trzeba je ręcznie odebrać z planszy sezonu.

    Jeśli jednak planujesz kupić pakiet licencji, to lepiej z tym nie czekać, bo od momentu zakupu można odbierać z planszy dodatkowe 100 PNS co 20 godz. Piechotą nie chodzi;)
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Brzmi nieźle, czyli te ~20 zł jeszcze nie majątek, to się skuszę i grę wspomogę ;) miłego popołudnia :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ten również da się zrobić samymi owocami i roślinami.
    Bez Lisieckiej (premium) i bez Lemańskiego (lvl 151+).
    Oczywiście zdobywając PNS z wszystkich ewentów.
    [​IMG]
    Nawet jest ~ 140 SPN zapasu, także jest pole manewru w oddawanej zieleninie.

    https://hlnrys3.000webhostapp.com/Sezon.htm
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    5 poziomów za mną, 6 zaczęty. Z tego, co widzę, to mogę sobie odpuścić zlecenia produktowe i zwierzęce, więc bardzo się cieszę, bo przed chwilą robiłem wszystkie (z ciekawości ile SG przeznaczę na zakup poszczególnych brakujących dóbr) i wydałem 3 mln SG z 57 mln tylko, ale jak pomnożę to razy czas trwania sezonu, to bardzo szybko stanę się bankrutem:p;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.