Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Po jego aktywowaniu w Spiżarnii zyskamy +1 szt. rośliny eventowej przez 8 godzin.

    Skoro sami aktywujemy to powinno zostać.
     
    gretag i bari06 lubią to.
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pytanko: gdzie są opisane nagrody cząstkowe?
    Jakoś nie widzę, ciemna jestem:cry:
     
    gretag i olgs3 lubią to.
  3. BezKitu70

    BezKitu70 Czeladnik forum

    hamaczek. powodzenia dla walczących :)
     
    gretag lubi to.
  4. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Możliwe nagrody można zobaczyć w >tabeli<.
     
    gretag lubi to.
  5. AnteKako

    AnteKako Czeladnik forum

    Może to właśnie tak BP pojmuje strategie i chce nas zmusić do myślenia. Możesz robić event, żeby zdobyć co 30 godzin po 25 tys. punktów a możesz wykorzystując dzisiejszy bonus, budowniczego, postawić zagrody i handlować od jutra nawozem. SG gwarantowane nawet mimo tego , że na Bahamie można wystawić zagrody. Tak było parę tygodni wcześniej. Dodatkowo wchodzisz dwa razy w ciągu dnia na ( u mnie ) Kryształowe Wodospady i masz nawet 1 mln TPD dziennie przy sprzyjającej konfiguracji rzędów chmur. Te różne +80%, +20% PD itd.
    Zatem mamy wybór.
    Pozdrawiam wszystkich Uzależnionych i Uzależniających się :)
    AnteKako
     
    gretag, magdusia668 oraz -MarekW- lubią to.
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziękuję.
     
    gretag lubi to.
  7. adikab

    adikab Ekspert forum

    No i masz rację, ja robię eventy bez wkładu i wszystkie kończę przed czasem bez problemu. Owszem kupuję jakieś tam sadzonki jak są itp czasami. Pisałem ogólnie o realiach naszych i innych nacji grających :) Jak ktoś zarabia 10k to jak wyda 100 czy 200 zł to nie odczuje, ale jak ktoś zarabia powiedzmy 2k i ma rodzinę na utrzymaniu to na pewno nie kupi florenów czy koszyków na farmeramę ;)

    Zdaje się, że już była taka opcja ze wzmacniaczem w jednym z poprzednich eventów i zapewne nie jest to zakup permanentny xD
     
    bari06 i gretag lubią to.
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Hahahaha Tak myslalam,mamy znowu na co pomarudzic :) Co skrytykuje to ok (wypadajki) zobaczymy jak poleca.A co do siania, no tak,a moze by tak troche popracowac w dzemiarni na swoje +1 , a co dostane za ukladanke , och obojetnie,to tylko zabawa... na bok stres .... przyjde znow pomarudzić jak wypadajki zle polecą.Powodzenia
     
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Też nie robię. Stodoła na tym zyska:D
     
    -MarekW- i gretag lubią to.
  10. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    skąd wziąść wzmacniacz żniw? i na jakiej zasadzie on działa bo w poradniku to jakieś mętne wyjaśńienia
     
    gretag lubi to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kupić jutro za 50 zł wraz z koszykiem.
    Podziała przez 8h.
    Potem można kupić następny.
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a ja robię event- jak każdy inny. jestem mega uzależniona:) i nie ważne czy w nagrodach jest 100 SP czy 1 SG- lubię eventy...
    a w skrzyni z przysmakami może być 1 banan albo gwiazdka albo imprezowa wejściówka .. i tak tu nie robićxD
     
  13. teresa3000

    teresa3000 Zaawansowany

    czy tropic colada bedzie dzialal na ewent te plus 3
     
    gretag lubi to.
  14. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A ja jestem ciekawa, jak będzie wyglądało koło fortuny ? Do tej pory można było zawalczyć o 100% albo 200% na żniwa. Ale teraz wobec tego koszyka za 50zł i obecności w nim wzmacniacza żniw? Zobaczymy
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    tylko na "inne rośliny" czyli na roślinę eventową nie będzie działał, zostaje nam tylko CMJ, dżem z dyni i bonusy z koła jak komuś się trafią
    roślina eventowa to tzw. roślina specjalna
     
  16. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    niee, tanszy, 49;99xD, o matulu, to przeciez darmowa gra;)i czesto fajna rozrywka;)
     
  17. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum


    Dzem z Dyni +1 albo Chitney.Jablkowo marchwiowy +2 i po bólu
     
    gretag lubi to.
  18. kuchareczka

    kuchareczka Czeladnik forum

    A ja Wam powiem - LUBIĘ TAKIE EVENTY , które mogę spokojnie odpuścićxD. Kiedyś zarzynałam się na maxa, w domu komputer włączony cały dzień z zegarkiem w ręku - sprint na farmę, w pracy farma spuszczona do paska i co chwilę klik-klik. Teraz kiedy event nakłada się na event gra zaczyna mnie męczyć. więc odpuszczam sobie i pomalutku bez spinki nadrabiam zaległe misje, które ostatnio ilościami wszystkiego co potrzebne - po prostu rozwalają>:(>:(. Ale cóż - powodzenia walczącym;)
     
  19. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Jak ktoś trafi w układ dający SP x6 to ja ten event robię do oporu ;)
    no właśnie - jak na banankach Ci zalezy to robisz 30 razy układ dający największą ilośc tpd... i tak dalej :) dla mnie bomba tylko kto posprawdza jaki układ co daje....
    tych SP to nawet więcej bo jeśli dobrze rozumiem mogę ten sam układ trzeskać cały czas - więc poproszę taki co daje 6 a sa takie 2 i mamy 180 SP ....pod warunkiem, że ktoś da cynk jak na to trafi.....
     
  20. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Chciałabym zmian w poradniku, żeby można było jeszcze wysiewać eventówkę na Bahama........... ale by było xD
     
    gretag lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.