Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Możesz sobie potańczyć na planszy ewentowej i zgarnąć nagrody.:)
     
    -agax3-, dorota444 oraz abc2016 lubią to.
  2. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    Bardzo mnie cieszy ten prezent od BP.
    Jak pisałam zdrowie zaszwankowało i przez to nie ukończyłam eventu a dzieki płytom mam go ukończonego.
    Ponadto 1.000000SG jeszcze nigdy nie miałam od czasu powrotu do gry bo na bieżąco wydaję na produkty do misji.Dzięki temu kupię 2 nietoperze łasuchy które mi są potrzebne do misji by uzyskać dostęp do Pnącza..niestety ja nadal nie mam tej opcji.
    Event uważam za jeden z najlepszych dla mnie bo:
    -dzięki zdobytym Farmarkom odblokowałam kolejną część Wodospadów
    -zdobyłam dużo gwiazdek i coraz bliżej mi do postawienia pucharów na drzewie
    -dzięki TPD przeszłam 2 poziomy Baha w minutę.
    Fajnie też było to że można było wybrać nagrody ale to już podziękowania dla twórców tabelki.
    Jedynie itemy te końcowe nie przypadły do gustu-item zajmuje 4 pola i daje coś około2.000PDa jeden Pyszny Melon zajmujący 1 pole daje 1.200PD
    Ale co z tego jak tyle było fajnych korzyści z eventu.
     
  3. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    No prawdziwy osioł ze mnie, nie wiedziałam, że jeszcze trwa ten roboci taniec
     
    kalinamala lubi to.
  4. adikab

    adikab Ekspert forum

    W sumie zatańczyłem 70 razy....nogi wytrzymały xD Było przyjemnie i nie żal mi, że ktoś kto wcześniej nie miał ochoty dzięki temu "dodatkowi" event ukończył. Na zdrówko ;) Kusi mnie to jutrzejsze pnącze 8) 5% na przedmioty....pewnie nic nie wniesie... ale ten komfort psychiczny za 20 zł o_O xD
     
  5. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    a skąd wziąć rośliny do robotów jak wchodzę na młyn to jest 10 a do siania brak
     
  6. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    10 dostajesz na start. TUTAJ jest poradnik
     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a tutaj ogłoszenie że tych roślin już nie siejemy
     
    kalinamala i MOD_Yasmina lubią to.
  8. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Upss, umknęło mi:(, przepraszam. Masz rację.
     
    kalinamala i abc2016 lubią to.
  9. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Radocha, dzięki bonusowi skończyłam event. Dodatkowych 18 płytek uratowało mi skórę :)
    Miła niespodzianka !
     
    -agax3- lubi to.
  10. -gracja62-

    -gracja62- Czeladnik forum

    Już chyba powariowali ci, co to wymyślają. W młynie trzeba na jeden eliksir mieć 1750 Kryształowego Kwiatu. Szkoda, że nie 40 000, albo 100 000. Coraz więcej, czy to jest normalne?
     
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no cóż, a nie jest wariactwem 2 eventy równocześnie z potężną ilością wypadajek :/ firma ma gdzieś graczy nastawiła się całkowicie na zysk :)
     
    -agax3- i .-Kamilka-. lubią to.
  12. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dziękujemy za wszystkie Wasze opinie, tradycyjnie wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.