Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zrobiłam 54 tańce ale zostało jeszcze 469 wypadajek więc widocznie albo za cienko siałam, albo za dużo układów leciało :)
    no cóż nie można mieć wszystkiego co się chce i w nocy posialam koniczynę do następnego eventu....
    a swoją drogą rozrzut w wymaganiach mają duży, raz 800 a raz 1318 z tego samego terenu i za taki sam czas trwania eventu, nic dziwnego, że się tym magikom od hydrauliki miesza jak mają odkręcić kurki ;)

    ale i tak najlepsze było pospolite ruszenie przy testowaniu :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2018
  2. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Dobrnęłam do pnącza a nawet o 1 krok dalej. Rośliny zostało na 1 taniec ale już nie tańczę bo mam posiane na kolejny event - ogródkowy:p Generalnie fajna zabawa była i jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie przy tworzeniu tabelek:inlove:
     
    Azile i abc2016 lubią to.
  3. Azile

    Azile Komandor forum

    Uffff............ Właśnie udało mi się dobrnąć do pnącza, dziękuję ślicznie wszystkim osobom które pracowały nad tabelką:*
     
    kalinamala, Daisy44 oraz abc2016 lubią to.
  4. .-Kamilka-.

    .-Kamilka-. Forum Pro

    Pierwszy event od dawna który bym mogła ukończyć to mi zdrowie nie dopisało... ale chociaż zgarnęłam gwiazdki i Farmarki.
     
  5. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    w zegarze wyświetla się informacja że ewent trwać ma jeszcze 128 godz. Co jest grane ?
     
  6. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    U mnie podobnie - aktualnie 127:p
     
  7. danusias23

    danusias23 Książę forum

    U mnie też.... czy ktoś wie, gdzie na drzewie mądrości jest zwiększenie zakupów z czerwonego koszyczka do 300 szt???
     
  8. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Drugie od czubka drzewa
     
    danusias23 lubi to.
  9. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    na samej górze , ale nie działa:D
     
    danusias23 lubi to.
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Musisz odkryć 1 poziom więcej PD z farmy
     
  11. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Juz znalazłam w faq, dziękuję :)
    zadziała, jak zapłacisz haracz nazywający się "PD dla farmy" hehe
     
    kalinamala lubi to.
  12. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Co z tym zegarem? Czy ktoś coś wie? Mimo iż robiłam od pierwszego dnia udało mi się skończyć na 15 :(. Zapowiedzieli, że łatwy poziom wiec nie kupowałam koszyczków. Niestety łatwy nie jest o_O, bez koszyczków i ciągłego używania SN nie da rady zrobić na czas, więc przedłużenie bardzo by mi się przydało:):):).
     
  13. adikab

    adikab Ekspert forum

    Ja zrobiłem 52 tańce bez koszyczków...ale trafiłem na początku eventu 100%/24h
     
  14. b4lagan

    b4lagan Okazjonalny autor

    Gdyby informacja ze bieżący event trwa jeszcze 127h (mi tez to pokazuje) to jutro mielibyśmy 3 aktywne eventy ....coś im się chyba popsuło
     
  15. Izka_belka

    Izka_belka Forumowy żółtodziób

    co robić?
    kończyć event?, czy sadzić dalej "elektryczną gwiazdę"?
     
  16. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Gratuluję :D:D:D, raz trafiłam 200% i też skończyłam szybciej, niestety za rzadko się one trafiają. :(:( Musisz przyznać, że event z taką opcją to przyjemność8):music:
     
    adikab lubi to.
  17. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    Jak u was bo u mnie event "Roboci rock" trwa jeszcze /według informacji przy zegarze/ 126 godzin i 36 minuto_Oo_Oo_O

    Zegar tyka do końca 126 godzin 29 minut ;) tylko czy to prawda;)

    MOD_ Stokrotka

    Twoje posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod swoim postem.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 kwietnia 2018
  18. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    To może odpowiesz na zadane tutaj pytanie , dlaczego jest na zegarze 126 godzin?
     
  19. kakadu80

    kakadu80 Forumowy żółtodziób

    Brakuje mi 2 wypadajek by skończyć ewent. Ktoś poratuje i podaruje w prezencie? Będę wdzięczna.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2018
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.