Opinie Roboci rock

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 17 kwietnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    gratulacjexDxD...uwielbiam te emotikonki poprawiają humor swym wyglądem i znaczeniem
     
    md_m lubi to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A może dopiszesz, jak bardzo lubisz taniec z robotem? Tak, żeby w temacie eventu było :)
    Ja się przyznam, że tym razem dzięki pięknej pogodzie i nawałowi pracy w realu nie wiem, czy uda się dokończyć i zdobyć pnącze. Może gdybym siała na trzech polach byłoby łatwiej. Ale sieję tylko na dwóch.
     
    kalinamala, TETUNIA oraz Honorat. lubią to.
  3. Ja się pochwalę, pierwszy raz zrobiłam evencik przed czasem! :) Niby siałam na 3 polach ale tak jakby na dwóch bo wszędzie pełno drzew (nie chciało mi się ich chować) a że ja łażę po nocy to często zbierałam roślinki nocą :D
    Trzymam kciuki za siejących jeszcze, dacie radę bo czasu sporo.
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tańcząco na 100 poziom, gratki.:D
    A u mnie, żeby potańczyć trzeba posiać, zostało sporo czasu,
    wiec jeszcze kilka tańców wywinę.;)xD
     
    AngelGina i usiamik46 lubią to.
  5. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    Skończony event, nagrody najlepsze z możliwych zebrane dzięki współpracy farmerów, powodzenia tym, którzy jeszcze sieją:)
     
  6. ania7594

    ania7594 Okazjonalny autor

    Skończony event robocik tańczył tańczył i pnącze wytańczył
     
    Majeczka13 lubi to.
  7. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Gratulacje! :)
     
    Majeczka13 lubi to.
  8. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    zostały mi do końca 4 tańce. :DRoślina jestxDZrobię raczej tylko do pnącza-itemów i tak nie mam gdzie już stawiać:p
     
    Majeczka13 lubi to.
  9. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    A ja nie robię, zrezygnowałam. Tak wiało nudą, że nie dałam rady :(

    O, właśnie farma się zwiesiła, radzą sobie filmik pooglądać. Do mojego leżaczka, to nawet pasuje :)
     
  10. marocco

    marocco Stały bywalec

    Gra się zawiesiła, dwa ruchy stracone :mad: znowu muszę siać eventówkę >:( do pnącza brakowało jednego ruchu >:(
     
  11. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Mój robot zakończył swoje tańce, odpoczywa :D. Teraz trochę pomidorka do stodoły :p. Powodzenia jeszcze siejącym.
     
  12. siwa697

    siwa697 Młodszy ekspert

    Dziękuję wszystkim , którzy pomogli przy tabelce. Bardzo się przydała. Evencik skończony, pnącze jest
     
    bogusiania i tereska1108 lubią to.
  13. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Marocco, żadne ruchy nie zostały stracone podczas włączenia prac konserwacyjnych, bo ja też byłam w trakcie przygotowywania tego cudaka do tańcowania i po zakończeniu prac konserwacyjnych miałam dalej jeden ruch taneczny do wykonania... Zatem nic nie straciłam.
    Pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości i wyrozumiałości:)
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jeszcze 7 tańców,,ja to zawsze ostatnia,,inaczej nie umiem ,,real paskudny,,tabliczek wystarczy na 10,,ale roślinek brak
     
    kalinamala lubi to.
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    u mnie też wyglądało na to że już po "konserwach" zawiesił się młyn i pobrał towar na dwie płyty drukowane, ale teraz system sam oddał, włączyłam jeszcze raz mielenie,już machnęłam na to ręką bo to 47 i 48 płyta ale jak oddali to wykorzystam :)
     
    marocco lubi to.
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Tańczę robociego rocka dość słabo, wolę zdecydowanie inne kroki. Poza tym weekend spędziłam bardzo aktywnie w Poznaniu. Mimo to jutro bez demolowania farmy powinnam zdobyć pierwszy i zarazem ostatni item. Czyli swój plan wykonam.
     
    TETUNIA lubi to.
  17. adikab

    adikab Ekspert forum

    [​IMG]

    ..a temu jeszcze mało...spać idę !!!! xD ...no może z rana jeszcze z 2x przed pracą xD
     
  18. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam :)
    Przyszłam i ja zameldować, że wreszcie koniec tej balangi:p. Dostałam co chciała - a nawet trochę ponad - i jestem zadowolona. Robocik ma ochotę na jeszcze, ale ile można tylko w jednym rytmie, czas zmienić muzykę, bo się płyta zdarła:music:
    a i partnera też;)
    Powodzenia tym co jeszcze tańczą:)
     
  19. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Hurra! Mam pamiątkowy item i być może wykonam jeszcze jeden taniec. Właśnie zatańczyłam za 10 gwiazdek. Mam chrapkę na kolejne 8. Dziękuję pomysłodawczyni i wszystkim pracusiom za świetną robotę.
     
    kalinamala lubi to.
  20. Lunari78

    Lunari78 Stary wyjadacz

    bez jaj doszłam do 8 tańca nie mam chtneya ani przepisu a miało być łatwo:(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.